• Головна
  • П’ятий книжковий аукціон у Кропивницькому запрошує підтримати встановлення пам’ятної дошки відомому краєзнавцю
13:36, 15 травня 2019 р.
Надійне джерело

П’ятий книжковий аукціон у Кропивницькому запрошує підтримати встановлення пам’ятної дошки відомому краєзнавцю

П’ятий книжковий аукціон у Кропивницькому запрошує підтримати встановлення пам’ятної дошки відомому краєзнавцю

У п’ятницю, 17 травня, у Кропивницькому вiдбудеться п’ятий благодiйний книжковий аукцiон.

Про це повідомили в мiськiй радi.

Цього разу збиратимуть кошти на створення меморiальної дошки, щобвшанувати пам’ять iсторика i краєзнавця з Кропивницького Петра Кизименка, а також популяризувати твори вiдомих українських письменникiв та мiсцевих авторiв.

Нинiшня колекцiя лотiв складається переважно з книжок iсторичного та краєзнавчого змiсту. Значну частину з них надала Ольга Кизименко – вдова вiдомого у 1980-1990 роки iсторика i краєзнавця Петра Кизименка. Приблизно половина книжок з пiдписами авторiв, що пiдвищує їхню цiннiсть для бiблiофiлiв. Останнiх можуть зацiкавити автографи Романа Коваля, Олекси Рiзникiва, Юрiя Матiвоса, Сергiя Жадана, Василя Мошуренка та iнших.

Петро Кизименко (1964 – 1998) пiсля закiнчення iсторичного факультету КДПI iм. Пушкiна (нинi ЦДПУ iм. Винниченка) тривалий час працював в обласному краєзнавчому музеї, згодом – у державному обласному архiвi. Його iсторико-краєзнавчi нариси друкували у «Молодому комунарi», «Кiровоградськiй правдi», «Народному словi», «Вечiрнiй газетi», «Єлисаветi» та iнших виданнях. Широкий резонанс викликали свого часу його науковi дослiдження «Євреї в Єлисаветградi», «Греки в Єлисаветградi», «Козаки не за порогами», «Гайдамаки». Вiн - лауреат обласної краєзнавчої премiї iм. Володимира Ястребова (посмертно).

Спiворганiзатори п’ятого благодiйного книжкового аукцiону -колективи обласного щотижневика «Народне слово» та обласного краєзнавчого музею.

Аукцiон розпочнеться о 16:00 у примiщеннi обласного краєзнавчого музею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #акція #благодійність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...