На Кiровоградщинi полiцейськi вилучили немовля з неблагополучної родини (ФОТО)

На Кiровоградщинi полiцейськi вилучили немовля з неблагополучної родини, Александр

У Свiтловодську полiцейськi вилучили п’ятимiсячне немовля з неблагополучної родини.

Про це повідомили в прес-службi ГУ НП областi.

Свiтловодське вiддiлення полiцiї близько 19:00 отримало повiдомлення вiд мiсцевих жителiв про те, що в однiй iз квартир тривалий час плаче маленька дитина.

На мiсцi правоохоронцi з’ясували, що квартиру винаймає жiнка, однак дверi у помешкання нiхто не вiдчиняв. Вони розшукали власникiв та з їх допомогою потрапили всередину житла.

У засміченій квартирi знайшли п’ятимiсячну дiвчинку, яка безперервно плакала та ймовiрно їла тютюновi вироби. Встановили, що матір дитини зловживала алкогольними напоями.

Поліцейські склали акт оцiнки потреб дитини та у зв’язку iз загрозою життю малечi прийняли рiшення, щоб забрати дитину з мiсця проживання та направити її до центральної районної лiкарнi.

Стосовно матерi склали адмiнiстративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замiнюють, обов'язкiв щодо виховання дiтей).

Служба у справах дiтей вирiшує питання про постановку сiм’ї на облiк родин iз дiтьми, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Комiсiя з питань захисту прав дитини розгляне питання щодо вирiшення подальшої долi дiвчинки, зокрема доцiльностi її перебування i проживання у родинi, можливого позбавлення матерi батькiвських прав, або направлення немовляти до дитячого будинку в обласному центрi.

До того малеча перебуватиме у лiкарнi, де отримуватиме вiдповiдний догляд i пiклування.

новини Кіровоградщини Світловодськ вилучення дитини
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии