Можливо шукають саме Вас? У жіночому хорі «Сріблясті голоси» низка вільних ваканцій

Комунальний заклад «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр», відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького.

Художнього керівника Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси»

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, бакалавр) за спеціальністю «Диригент хору» та спеціалізацією «Викладач хорових дисциплін», стаж роботи у сфері культури не менше трьох років на посадах керівника, диригента хору або викладача-хормейстера, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.Хормейстера Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси»

Кваліфікаційні вимоги:

Готування з колективом виконання хорових партій у нових або раніше створених програмах. Диригування хором. Проведення з артистами групових та індивідуальних занять. Контролювання якості виконання хорових партій у програмах поточного репертуару.

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, бакалавр); для магістра - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.

Конкурсна програма:

 • репетиція з хором (до 20 хв.)
 • творча співбесіда з питань хорознавства (до 15 хв.)Концертмейстера Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси»

  Кваліфікаційні вимоги:

  Яскраві музичні і сценічні здібності; висока професійна кваліфікація; висока технічна і виконавська підготовка; великий досвід концертмейстерської й ансамблевої роботи з артистами; яскрава творча індивідуальність; широке визнання слухачів; володіння широким репертуаром, що включає твори вищої складності вітчизняних і світових композиторів.

  Повна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітнім ступенем бакалавра, магістра та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією концертмейстера I категорії не менше 3 років.

  Конкурсна програма:

  • Акомпанемент хорового чи вокального твору.
  • Читка з листа акомпанементу (з репертуару хору, запропонований конкурсною комісією).Артиста Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси» вищої категорії(4,0 штатних одиниці та одна штатна одиниця на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

   Кваліфікаційні вимоги:

   Вік до 35 – ти років, розвинені вокальні здібності, висока виконавська майстерність і музична культура, досконале володіння навичками читання хорових партій з листа і всіма способами вокально-хорової техніки. Виконання хорової партії свого голосу, а також сольних партій як на стаціонарі, так і під час гастролей та виїздів. Постійна праця над підвищенням своєї кваліфікації.

   Повна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітнім ступенем бакалавра, магістра та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста хорового колективу I категорії не менше 3-х років.

   Особисті якості: відповідальний, творчий, дисциплінований.Артиста Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси» першої категорії (5,0 - штатних одиниць)

   Кваліфікаційні вимоги:

   Вік до 35 – ти років, розвинені вокальні здібності, висока виконавська майстерність і музична культура, досконале володіння навичками читання хорових партій з листа. Виконання хорової партії свого голосу, а також сольних партій як на стаціонарі, так і під час гастролей та виїздів. Постійна праця над підвищенням своєї кваліфікації.

   Артист хорового колективу I категорії: Вища освіта відповідного напряму підготовки за освітнім ступенем бакалавра, магістра та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста хорового колективу II категорії не менше 2 років.

   Особисті якості: відповідальний, творчий, дисциплінований.Артиста Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси» другої категорії (12,0 штатних одиниць)

   Кваліфікаційні вимоги:

   Вік до 35 – ти років, розвинені вокальні здібності, висока виконавська майстерність і музична культура, досконале володіння навичками читання хорових партій з листа. Виконання хорової партії свого голосу, а також сольних партій як на стаціонарі, так і під час гастролей та виїздів. Постійна праця над підвищенням своєї кваліфікації.

   Артист хорового колективу ІІ категорії:

   Неповна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст, бакалавр) без вимог до стажу роботи. Розвинені вокальні здібності, висока виконавська майстерність і музична культура, досконале володіння навичками читання хорових партій з листа.

   Конкурсна програма для артистів всіх категорій:

   • виконання уривку вокального твору в академічній манері, на вибір учасника, який демонструє повний діапазон голосу,
   • читка з листа (з репертуару хору, запропонованого конкурсною комісією).Місце проведення конкурсу:25006, м. Кропивницький, вул. Євгена Маланюка, буд. 4, к. 117 (перший поверх).

    Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 30.05.2019 р.

    Документи приймаються за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кім 425 та на електронну адресу: [email protected]

    Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії написану власноруч заяву про участь у конкурсі в довільній формі.

    До заяви додаються наступні документи:

    • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
    • копія документа, що посвідчує особу;
    • копію трудової книжки (за наявності);
    • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю (для студентів довідка з місця навчання);
    • творче резюме.

    Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

    Конкурс проводиться в два етапи:

    • перший етап - розгляд документів, поданих претендентами: 31 травня 2019 року о 14:00 за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Євгена Маланюка, буд. 4, кім. 117 (перший поверх).
    • другий етап - ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу (прослуховування): 31 травня 2019 року о 15:00 за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Євгена Маланюка, буд. 4, кім. 117 (перший поверх) (початок реєстрації – об 13:30).

    Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

    Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Для довідок: тел.: (0522) 24 25 70 (управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького), електронна адреса: [email protected]

#хор #вакансії #Кропивницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Про це 0522 повідомили організатори. Школярі та студенти мали можливість ознайомитися з сучасним озброєнням, що використовують поліція та ЗСУ та взяти участь в тренінгових секціях, які підготували організатори та партнери заходу. Інструктори ТСОУ провели показові виступи з службовими собаками, військові 3-полку розповіли про основи парашутної підготовки. Разом з інструкторами всі охочі змогли спробувати себе в ролі штурмових альпіністів. Про подолання криз...
Кримінал
Про цe інформують "Олександрійські новини", передає 0522. До Маловискiвського вiддiлу полiцiї надiйшло повiдомлeння вiд мeдикiв про тe, що восьмимiсячний малюк випав iз колиски. Дитина отримала травми, вiд яких загинула. За цим фактом iнформацiю внeсли до Єдиного рeєстру досудових розслiдувань. Встановили, що до нанeсeння тiлeсних ушкоджeнь причeтний спiвмeшканeць матeрi дитини. Чоловiка затримали в порядку статтi 208 Кримiнального процeсуального кодeксу...
Новини компаній
Якщо хочеш, щоб взуття слуговало довше, доглядай за ним. Так багатьом з нас говорили батьки. Догляд полягав в сушці на батареї або зі зім'ятою газетою, щоденному намазуванні взуттєвим кремом та чищення від бруду. До сушінні взуття варто підійти з усією відповідальністю, тому що неправильна процедура не тільки зіпсує зовнішній вигляд взуття, а й значно скоротить термін служби. Наше рішення в сушінні взуття вразить вас. Супер-сушарка для взуття Shoes Drying...
Новини компаній
Если хочешь, чтобы обувь служила долго, ухаживай за ней. Так многим из нас говорили родители. Уход заключался в сушке на батарее или со скомканной газетой, ежедневном намазывании обувным кремом и чистке от грязи. К сушке обуви стоит подойти со всей ответственностью, т.к. неправильная процедура не только испортит внешний вид обуви, но и значительно сократит срок службы. Наше решение в сушке обуви поразит вас. Супер-сушилка для обуви Shoes Drying – настоящая...
Суспільство
Про це  0522  повідомила координаторка School recycling в Кіровоградській області Євгенія Ткаченко. НeСуботник-Плогінг у Кропивницькому пройшов напeрeдодні святкування Дня міста і є своєрідним подарунком від нeбайдужих громадян. Організатори - Мінародний молодіжний рух School Recycling ( координаторка в Кіровоградській області - Євгeнія Ткачeнко) Локація нeвипадкова - "лeгeні міста" - Лісопаркова. Суть "нeсуботніка" полягає в тому, щоб підбирати сміття під...
Суспільство
0522 рeкомeндує відвідати (16-21.09): 16.09.2019–18.09.2019 Акадeмічний обласний тeатр ляльок Кропивницький, вул. Прeображeнська, 3 16 – 18.09 відбудeться Відкритий тeатральний фeстиваль «SCENE FEST», присвячeний 80-річчю нашого тeатру ляльок. У програмі: 16 вeрeсня o 10.30 вистава "Коза-дeрeза" Криворізького міського тeатру ляльок o 13.00 вистава "Іванкова сопілка" Миколаївського акадeмічного обласного тeатру ляльок o 18.15 урочистe відкриття фeстивалю: т...
Суспільство
Прo цe йдeться на сайті устанoви, пeрeдає 0522. 13 вeрeсня, близькo 15 гoдини 00 хвилин, в хoді відпрацювання oпeративнoї інфoрмації працівниками oпeративнoгo відділу дeржавнoї устанoви "Крoпивницька виправна кoлoнія (№ 6)" спільнo з мoлoдшим інспeктoрoм відділу нагляду та бeзпeки устанoви, під час дoгляду пoсилки, яка надійшла від грoмадянки Г. з Пoлтавщини на ім’я засуджeнoгo Р., в пластикoвій ємнoсті з кoнсeрвoваними баклажанами булo виявлeнo oдин пoліe...
Суспільство
Про це 0522 повідомили в прес-службі У ДСНС області. 15 вeрeсня о 06:47 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлeння про тe, що на автошляху Долинська – Устинівка біля с. Маловодянe Долинського району сталася дорожньо-транспортна пригода. На місці події було встановлeно, що водій лeгковика "Ford scorpio" нe впорався з кeруванням, з’їхав на узбіччя та зіткнувся з дeрeвом. Бійці 20-ї ДПРЧ м. Долинська прибувши на місцe події, відбуксирували автомобіль на...
Суспільство
Про це 0522 повідомили в прес-службі У ДСНС області. Так, 13 вeрeсня о 07:20 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлeння про пожeжу по вул. Тeрновій с. Ганнівка Пeтрівського району. Виявилось, що горить 60 м2  житлового будинку. О 08:23 пожeжу було локалізовано та о 10:18 – ліквідовано силами бійців 32-ї ДПРЧ смт Пeтровe та МПК с. Рядовe. А вжe о 15:00 вогнeборці смт Пeтровe здолали пожeжу 12 м2 сінника на тeриторії приватного домоволодіння на вул. Дім...
Новини по темі
Як у Кропивницькому школярі проходили курс військово-спортивної та тактичної підготовки (ФОТО)
Як у Кропивницькому активісти чистили "легені міста" (ФОТО ВІДЕО)
Афіша Кропивницький: ми спланували ваш тиждень
Баклажани з "приправою": у Кропивницькому засудженому намагалися передати "зелену речовину"
Біля села Маловодяне легковик "Ford scorpio" влетів у дерево
За добу на Кіровоградщині вогнеборці ліквідували 10 пожеж
У Кропивницькому школярі пройшли курс військово-спортивної та тактичної підготовки (ВІДЕО)
За межами села Троянка чотири вогнеборці гасили пожежу трактора "FENDT-936"
На території Кіровоградської області знайшли та знищили шість вибухонебезпечних предметів
У Кропивницькому, на День міста, комунальний транспорт працюватиме до опівночі