Можливо шукають саме Вас? У жіночому хорі «Сріблясті голоси» низка вільних ваканцій

Комунальний заклад «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр», відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького.

Художнього керівника Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси»

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, бакалавр) за спеціальністю «Диригент хору» та спеціалізацією «Викладач хорових дисциплін», стаж роботи у сфері культури не менше трьох років на посадах керівника, диригента хору або викладача-хормейстера, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.Хормейстера Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси»

Кваліфікаційні вимоги:

Готування з колективом виконання хорових партій у нових або раніше створених програмах. Диригування хором. Проведення з артистами групових та індивідуальних занять. Контролювання якості виконання хорових партій у програмах поточного репертуару.

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, бакалавр); для магістра - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.

Конкурсна програма:

 • репетиція з хором (до 20 хв.)
 • творча співбесіда з питань хорознавства (до 15 хв.)Концертмейстера Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси»

  Кваліфікаційні вимоги:

  Яскраві музичні і сценічні здібності; висока професійна кваліфікація; висока технічна і виконавська підготовка; великий досвід концертмейстерської й ансамблевої роботи з артистами; яскрава творча індивідуальність; широке визнання слухачів; володіння широким репертуаром, що включає твори вищої складності вітчизняних і світових композиторів.

  Повна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітнім ступенем бакалавра, магістра та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією концертмейстера I категорії не менше 3 років.

  Конкурсна програма:

  • Акомпанемент хорового чи вокального твору.
  • Читка з листа акомпанементу (з репертуару хору, запропонований конкурсною комісією).Артиста Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси» вищої категорії(4,0 штатних одиниці та одна штатна одиниця на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

   Кваліфікаційні вимоги:

   Вік до 35 – ти років, розвинені вокальні здібності, висока виконавська майстерність і музична культура, досконале володіння навичками читання хорових партій з листа і всіма способами вокально-хорової техніки. Виконання хорової партії свого голосу, а також сольних партій як на стаціонарі, так і під час гастролей та виїздів. Постійна праця над підвищенням своєї кваліфікації.

   Повна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітнім ступенем бакалавра, магістра та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста хорового колективу I категорії не менше 3-х років.

   Особисті якості: відповідальний, творчий, дисциплінований.Артиста Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси» першої категорії (5,0 - штатних одиниць)

   Кваліфікаційні вимоги:

   Вік до 35 – ти років, розвинені вокальні здібності, висока виконавська майстерність і музична культура, досконале володіння навичками читання хорових партій з листа. Виконання хорової партії свого голосу, а також сольних партій як на стаціонарі, так і під час гастролей та виїздів. Постійна праця над підвищенням своєї кваліфікації.

   Артист хорового колективу I категорії: Вища освіта відповідного напряму підготовки за освітнім ступенем бакалавра, магістра та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста хорового колективу II категорії не менше 2 років.

   Особисті якості: відповідальний, творчий, дисциплінований.Артиста Муніципального молодіжного жіночого хору «Сріблясті голоси» другої категорії (12,0 штатних одиниць)

   Кваліфікаційні вимоги:

   Вік до 35 – ти років, розвинені вокальні здібності, висока виконавська майстерність і музична культура, досконале володіння навичками читання хорових партій з листа. Виконання хорової партії свого голосу, а також сольних партій як на стаціонарі, так і під час гастролей та виїздів. Постійна праця над підвищенням своєї кваліфікації.

   Артист хорового колективу ІІ категорії:

   Неповна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст, бакалавр) без вимог до стажу роботи. Розвинені вокальні здібності, висока виконавська майстерність і музична культура, досконале володіння навичками читання хорових партій з листа.

   Конкурсна програма для артистів всіх категорій:

   • виконання уривку вокального твору в академічній манері, на вибір учасника, який демонструє повний діапазон голосу,
   • читка з листа (з репертуару хору, запропонованого конкурсною комісією).Місце проведення конкурсу:25006, м. Кропивницький, вул. Євгена Маланюка, буд. 4, к. 117 (перший поверх).

    Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 30.05.2019 р.

    Документи приймаються за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кім 425 та на електронну адресу: [email protected]

    Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії написану власноруч заяву про участь у конкурсі в довільній формі.

    До заяви додаються наступні документи:

    • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
    • копія документа, що посвідчує особу;
    • копію трудової книжки (за наявності);
    • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю (для студентів довідка з місця навчання);
    • творче резюме.

    Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

    Конкурс проводиться в два етапи:

    • перший етап - розгляд документів, поданих претендентами: 31 травня 2019 року о 14:00 за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Євгена Маланюка, буд. 4, кім. 117 (перший поверх).
    • другий етап - ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу (прослуховування): 31 травня 2019 року о 15:00 за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Євгена Маланюка, буд. 4, кім. 117 (перший поверх) (початок реєстрації – об 13:30).

    Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

    Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Для довідок: тел.: (0522) 24 25 70 (управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького), електронна адреса: [email protected]

#хор #вакансії #Кропивницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Спорт
Сьогодні,  у Кропивницькому в залі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка проходить всеукраїнський турнір з бразильського джиу-джитсу. В турнірі  змагаються учасники з 10 областей України, а це -  417 спортсменів!!!
Суспільство
Сьогодні, 25.05.2019 приблизно о 14.00 в тролейбусі №4, що прямував зі старого автовокзалу у напрямі лісопаркової м. Кропивницкий, стався інциндент. Зловмисник на вигляд приблизно  45-ти років, намагався пограбувати дідуся, витягши в останнього портмоне. Проте, уважний дідусь відчув проведені крадієм маніпуляції та підняв гвалт. Крадій спочатку спробував втекти, проте молодий чоловік, що якраз входив до тролейбусу завадив йому. Тоді, зловмисник спробував у...
Суспільство
Соцмережа Фейсбук, сьогодні, 25 травня, стала надією бути почутими, мешканців мікрорайону Горний м.Кропивницький, адже поліція на жахливі події сьогоднішньої ночі ніяк не відреагувала: "Крик души! Сегодня ночью группа пьяных людей устроила дебош на пос.Горный. Среди них были братья Шаповаловы. Один из них «герой» сначала словесно имел всех куда можно и нельзя «иметь», выбивал металическую дверь подъезда ногами. Потом сел пьянючий за руль и устроил гонку во...
Суспільство
Прес-служба Державної фіскальної служби України повідомляє,-передає 0522 ua. Власники автомобілів з іноземними номерами отримали додатковий час для митного оформлення своїх автівок без посилених штрафних санкцій. З 22 серпня вступають у дію нові санкції. При перевищенні строку доставки транспортних засобів до кордону від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тисяч грн. Якщо строк перевищено більше ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170 тисяч гр...
Суспільство
Неодноразово жителі Кропивницького обговорювали тему неякісних продуктів у мережах супермаркетів обласного центру. Сьогодні, до редакціїї 0522.ua звернувся обурений кропивничанин. Зайшовши до магазину "Копілка", що знаходиться по вулиці Попова, чоловік звернув увагу на  шоколадну пасту зі знижкою, та хотів її придбати. "Взявши до рук пасту, я побачив, що строк придатності продукту вийшов майже місяць тому! Почав передивлятися всі, і виявилось,що із 10 вист...
Суспільство
Прес-служба Кіровоградської обласної адміністрації повідомляє, передає 0522.ua. Станом на 1 січня 2019 року ЗПТ отримують 414 споживачів ін'єкційних наркотиків. Щороку їх кількість зростає (з у 2016 р-316 осіб,2017 р. -350 осіб). Замісну терапію наркозалежні отримують в обласному наркодиспансері, Олександрійському наркодиспансері, Світловодській ЦРЛ, Знам'янській міській лікарня імені А.В. Лисенка, Центрах первинної медико-санітарної допомоги № 1 та №2 (м....
Кримінал
Під час патрулювання  по вулиці Волкова м. Кропивницького близько 20-ї годиним поліцейські роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на підозрілого громадянина, який побачивши їх почав сильно нервувати. Здійснивши поверхневу перевірку у 37-річного жителя Кропивницького поліцейські виявили мобільний телефон та три смартфони. Ймовірного викрадача телефонів затримано.Придивіться до фото, можливо серед знайдених телефонів є Ваш.
Суспільство
Як інформує "Утренний город", дерево впало на автомобіль Toyota на  Студентському бульварі біля перехрестя з вулицею Велика Перспективна.   "На мою машину впало дерево. Зараз викликала поліцію. Стою чекаю. Сказати, що я в шоці - це нічого не сказати", — розповіла власниця автомобіля. Проїзд вулицею загородили стрічкою. Обійшлось без постраждалих.
Кримінал
Прес-служба ГУНП повідомляє, передає 0522.ua 21-річний, раніше судимий за крадіжки житель Кіровоградщини, побачивши перехожу, яка розмовляла по телефону, вдарив її, штовхнув на землю та відібрав мобільний телефон і гроші. Правопорушника було оперативно затримано, та вилучено гаманець потерпілої, як речовий доказ кримінального правопорушення. За скоєний злочин, правопорушнику оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст....