• Головна
  • Міграційна служба закликала заклади вищої освіти Кропивницького не культивувати нелегальну міграцію
09:30, 20 травня 2019 р.
Надійне джерело

Міграційна служба закликала заклади вищої освіти Кропивницького не культивувати нелегальну міграцію

Фото:Управління ДМС у Кіровоградській області

Фото:Управління ДМС у Кіровоградській області

В межах проведення операції "Мігрант" заступник начальника Управління - начальник відділу у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС у Кіровоградській області Олександр Хмельницький наголосив на необхідності оперативного обміну інформацією з адміністраціями закладів вищої освіти м.Кропивницького. На захід було запрошено представників Льотної академії Національного авіаційного університету, Донецького національного медичного університету,Центральноукраїнського національного технічного університету та студентів цих ЗНЗ.

На сьогоднішній день, на Кіровоградщині освіту здобувають 1326 громадян- представники 68-ми країн світу .

Олександр Хмельницький закликав представників навчальних закладів докладати зусиль, щоб відраховані студенти своєчасно здавали посвідки на тимчасове проживання і протягом 7 днів залишали державу аби не поширювалось таке явища, як нелегальна міграція.

Завідувач сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства УДМС Інна Луньова нагадала студентам-іноземцям основні міграційні правила: законні підстави перебування в Україні, вимоги міграційного законодавства щодо оформлення документів на проживання та розповіла про наслідки порушення правил перебування в Україні: від сплати штрафу (нині мінімальний штраф становить 1700 грн.) та примусового повернення на батьківщину до примусового видворення з України із забороною в'їзду. Повідомляється на сайті Управління ДМС у Кіровоградській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...