Представники МАА з Кропивницького прийняли участь у відкритті антинаркотичного табору

 Представники МАА з Кропивницького прийняли участь у відкритті антинаркотичного табору, фото-1

25 травня Міжнародна антинаркотична асоціація з Кропивницького прийняли участь у патріотичній лінійці з нагоди відкриття 11-го спортивно-терапевтичного табору.  Відкрив урочисту частину  президент України  Володимир Зеленський з першою леді. 

«Я своїм приїздом хочу засвідчити, що держава має звертати увагу на це питання. Всі, а насамперед – політики, мають підтримувати, приїжджати, цікавитись, які є проблеми, мають показувати, що вони не байдужі до таких асоціацій, до цього питання загалом», – зазначив В.О.Зеленський.

У патріотичній лінійці з нагоди відкриття спортивно-терапевтичного табору також прийняли участь представники Міжнародної антинаркотичної асоціації, молодь, що лікується від залежностей, наркологи, фахівці з профілактики залежності та популяризації здорового способу життя. 

 Представники МАА з Кропивницького прийняли участь у відкритті антинаркотичного табору, фото-2  Представники МАА з Кропивницького прийняли участь у відкритті антинаркотичного табору, фото-3  Представники МАА з Кропивницького прийняли участь у відкритті антинаркотичного табору, фото-4  Представники МАА з Кропивницького прийняли участь у відкритті антинаркотичного табору, фото-5
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии