Рух великогабаритного і великовагового транспорту у Кропивницький буде обмежено

Рух великогабаритного і великовагового транспорту у Кропивницький буде обмежено

Рух великогабаритного і великовагового транспорту у Кропивницький буде обмежений через Знам’янський і Київський в’їзди до міста. Відповідне доручення представникам поліції надав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 04 червня. Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького.

Мер Кропивницького подякував поліцейським за співпрацю і оперативний супровід патрулями негабаритної техніки, що прямує і працює на будівництві “Арки” по вулиці Ельворті. Але проблем на транспортних магістралях міста знову додають габаритні зерновози, які знаходять собі тут місця відстою.

- Я просив регулювати цю ситуацію. Які дороги витримають таке навантаження?! Тим більше, що за день асфальт у таку спеку швидко розм’якає. Нам треба негайно заборонити великоваговому транспорту відстоюватися на вулицях міста. Для цього є обладнані майданчики за межами Кропивницького. А до підприємств міста транспорт може під’їжджати за телефонним викликом, коли підійде черга, - зазначив  Андрій Райкович.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии