У обласній лікарні відбулася благодійна акція

Сьогодні, 4 червня для маленьких пацієнтів обласної дитячої лікарні, управлінням освіти міської ради міста Кропивницького було проведено  благодійну акцію "З миром і добром".

  Педагоги КЗ «Станції юних техніків Кіровоградської міської ради» перейняли цю чудову ініціативу, та завітали до педіатричного відділення обласної дитячої лікарні з авторськими майстер-класами. Зокрема, керівник гуртка-методист Федорова Мілада, малювали з дітками «Чарівну лелеку» – національний символ миру і добробуту. Кольорові олівці для цього майстер-класу діткам, з радістю подарував благодійний фонд Олександра Рацула «Майбутнє за молоддю».  Також, захоплення в малечі викликав майстер-клас Народного майстра України Пухинди В.О., яка створила разом з дітками сувенір із глини – «Фортечну зірку».

У обласній лікарні відбулася благодійна акція , фото-1 У обласній лікарні відбулася благодійна акція , фото-2 У обласній лікарні відбулася благодійна акція , фото-3 У обласній лікарні відбулася благодійна акція , фото-4 У обласній лікарні відбулася благодійна акція , фото-5 У обласній лікарні відбулася благодійна акція , фото-6
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии