У Кропивницькій виправній колонії проведено контрольне приготовуння їжі

Вчора, 05 червня, у стінах харчоблоку ДУ "Кропивницька виправна колонія (№6)", проведено контрольне приготування їжі. Про це повідомляє кореспондент 0522.ua з посиланням на прес-службу установи.

Відповідно нормативно-правовим актам, даний захід в установах виконання покарань проводиться щомісячно, у виправній колонії Кропивницького – кожної першої середи місяця.Сам процес контрольного приготування їжі було умовно поділено на три періоди: підготовчий, який зайняв за часом проміжок від попереднього до чергового приготування їжі, виконавчий, тобто безпосереднє проведення контрольного приготування їжі та кінцевий - документальне оформлення результатів контрольного приготування їжі.Перед початком проведення контрольно–показного приготування їжі було перевірено стан їдальні, виробничих цехів, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, робочий стан технологічного та холодильного обладнання, правильність його експлуатації, наявність та зберігання продуктів харчування на складі, а також проведено заняття та інструктаж з кухарями. Контрольне приготування їжі здійснювалось в обід, тому готували як першу, так і другу страви: суп картопляний з крупою пшеничною на м’ясному бульйоні, кашу кукурудзяну, м’ясо тушковане, соус, салат овочевий та свіжоспечений хліб. Всі страви приготовано у відповідності до встановлених норм та згідно котлових ордерів. Подібні заходи допомагають привити кухарям практичні навички в зразковому утриманні робочих місць, дотримуватись правил особистої гігієни, а також правил експлуатації технологічного та холодильного обладнання, навчають кухарів готувати якісні страви.За результатами проведеного заходу, загальний стан їдальні та якість приготовленої їжі було визнано задовільними.

У Кропивницькій виправній колонії проведено контрольне приготовуння їжі , фото-1 У Кропивницькій виправній колонії проведено контрольне приготовуння їжі , фото-2 У Кропивницькій виправній колонії проведено контрольне приготовуння їжі , фото-3
аипрвна колонія харчування Кропивницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі