В Олександрії виявили нелегальну газову заправку

В Олександрії виявили нелегальну газову заправку

За повідомленням Олександрійської міської ради, Фахівцями управління економіки та Муніципальною безпекою було виявлено нелегальну газозаправну установку. Її власнику було виписано попередження про припинення нелегальної діяльності та демонтаж установки до 10 червня.

Сьогодні, 6 червня з метою перевірки виконання припису робоча група виїхала до кооперативу. При обстеженні було виявлено, що підпільна газова заправка продовжує працювати: невідома особа без оформлення трудових відносин заправляла автомобіль; реалізація газу відбувається без касового апарату та, відповідно, сплати акцизного податку; на заправці заправляються не лише автомобілі служби таксі, який є власником автозаправної установки, а й інший приватний транспорт; дана земля є комунальною і будь-яка діяльність на ній є незаконною.

Для вжиття заходів реагування було викликано наряд нацполіції, який прийняв заяву про притягнення порушника до відповідальності за нецільове використання землі, незаконну діяльність газової заправки, несплату податків та незаконну реалізацію палива. Майже одночасно з поліцією на вказане місце прибула невідома особа, яка постійно здійснювала відеозйомку, вела себе зухвало та заважала роботі як працівників нацполіції, так і робочої групи міської ради, задаючи різні провокативні питання. Коли невідома особа зрозуміла, що її провокації безрезультатні, почала застосовувати образи та брудні натяки, що члени робочої групи у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.У відповідь на ці дії член робочої групи написав заяву нацполіції про притягнення даної особи до відповідальності за перешкоджання роботі та приниження честі і гідності посадовця при виконанні ним службових обов’язків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии