• Головна
  • Кропивницький: для повноцінного фінансування медичної сфери не вистачає майже 70 млн гривень
15:14, 12 червня 2019 р.
Надійне джерело

Кропивницький: для повноцінного фінансування медичної сфери не вистачає майже 70 млн гривень

Міська рада Кропивницького звернулася до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо фінансової    незабезпеченості галузі «Охорона здоров'я» у Кропивницькому. Інформує прес-служба міської ради Кропивницького.

"Міська влада вкрай стурбована ситуацією щодо недостатнього фінансового забезпечення медичної галузі, яка у період реформування потребує посиленої уваги та підтримки на державному рівні задля успішної реалізації на практиці основних етапів медичної реформи.

Обсяг медичної субвенції з державного бюджету для надання вторинної медичної допомоги на галузь «Охорона здоров'я» м. Кропивницького затверджено у сумі 172,7 млн грн, що становить 34% від реальної потреби.

З метою своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати медичним працівникам, для уникнення соціальної напруги в медичних колективах та недопущення порушення законодавства про оплату праці звертаємося з проханням вирішити дану проблему шляхом внесення змін до Державного бюджету України на 2019 рік у частині збільшення медичної субвенції, зокрема місту Кропивницькому, на загальну суму 67,2 млн грн, у тому числі на оплату праці з нарахуваннями працівникам галузі «Охорона здоров’я» у сумі 59,9 млн грн та забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет препаратами інсулінів у сумі 7,3 млн грн", - йдеться у зверненні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...