• Головна
  • Кропивницький: міськрада затвердила Положення про розміщення сезонних об’єктів торгівлі
16:43, 12 червня 2019 р.
Надійне джерело

Кропивницький: міськрада затвердила Положення про розміщення сезонних об’єктів торгівлі

Міська рада Кропивницького затвердити Положення про порядок розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів на території міста, повідомляє прес-служба міської ради Кропивницького.

Як відзначила директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Маріанна Морква, прийнятий регуляторний акт розроблено з метою упорядкування розміщення сезонних об’єктів з продажу квасу та морозива, атракціонів у період з 15 квітня по 15 жовтня, ялинок – з 15 по 31 грудня та забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету. Крім того, рішення упорядковує процедури розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів на території Кропивницького,

Рішенням  визначено порядок розміщення сезонних об’єктів торгівлі, термін здійснення  сезонної торгівлі  та розмір плати за розміщення та перебування сезонних об’єктів торгівлі на об’єктах благоустрою комунальної власності з використанням їх окремих елементів.

Підставою для розміщення сезонного об’єкта торгівлі є  рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького «Про визначення місць для здійснення сезонної торгівлі у місті Кропивницькому» та договір на сплату коштів, який укладається між департаментом з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської та суб’єктом господарювання. Сплачені суб’єктами господарювання кошти в повному обсязі перераховуються до Фонду розвитку та благоустрою міста Кропивницького.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...