На Кіровоградщині прокуратура повернула у комунальну власність приміщення вартістю понад 800 тисяч гривень

За реагування та принципової позиції Новоукраїнської місцевої прокуратури нежитлові приміщення комунальної форми власності вартістю понад 800 тисяч гривень повернуто у розпорядження комунального підприємства. Інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Новоукраїнською місцевою прокуратурою систематично вивчається стан законності при наданні в оренду державного та комунального майна. За результатами вивчення Голованівським відділом місцевої прокуратури було виявлено факт надання в оренду нежитлових приміщень комунальної форми власності в обхід законодавчо визначеної процедури надання такого майна в оренду. 
З метою усунення порушень норм матеріального права місцева прокуратура звернулась до Господарського суду Кіровоградської області та Голованівського районного суду з позовними заявами про звільнення та повернення державі нежитлових приміщень. 
Господарським судом позовні вимоги прокурора задоволено у повному обсязі, водночас районним судом провадження закрито у зв’язку з добровільним поверненням незаконно орендованого приміщення. 
Реалізація органами прокуратури конституційної функції представництва інтересів держави в суді є дієвою формою захисту порушених інтересів держави. Робота на даному напрям триває. 


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі