• Головна
  • У Кіровоградській ОДА розповіли про проблеми ромів (ФОТО)
17:40, 13 червня 2019 р.
Надійне джерело

У Кіровоградській ОДА розповіли про проблеми ромів (ФОТО)

Сьогодні в облдержадміністрації проаналізували стан виконання обласного плану заходів з реалізації Національної Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної общини, інформує прес-служба ОДА.
У Кіровоградській ОДА розповіли про проблеми ромів (ФОТО), фото-1
Розпочинаючи засідання, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко акцентував, що на відміну від більшості національних меншин, роми не мають власної державності, а дискримінація ромів спричинила послаблення їх інтегрованості та маргіналізацію, тож сьогодні вони є найбільш соціально вразливою національною меншиною в Європі.
- Кіровоградщина не відноситься до областей компактного проживання ромів, але представники цієї національної спільноти в області мають ті ж проблеми, що і в Україні та інших державах, передусім низький освітній рівень, відсутність у більшості ромів документів, що посвідчують особу, наявність фактів упередженого ставлення за національною ознакою, - зазначив Сергій Коваленко.
Про реалізацію в області Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року доповів начальник управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації доповів про Віталій Останній. За його словами, в області проживають більше 1500 ромів. Місцями їх компактного проживання є Олександрівський, Благовіщенський, Світловодський та Знам'янський райони. Він окреслив стан вирішення питань соціального захисту ромів, охорони здоров'я, заходів, спрямованих на підвищення їх освіченості та задоволення їх культурних потреб.
Учасники наради проаналізували можливі шляхи подолання проблем ромських общин Кіровоградщини та узгодили свої дії аби максимально досягти цілей Національної Стратегії.
У Кіровоградській ОДА розповіли про проблеми ромів (ФОТО), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...