Голова Кіровоградської облради прозвітував про свою роботу (ФОТО)

У ході двадцять п’ятої сесії обласної ради депутати підтримали проект рішення про звіт голови обласної ради Олександра Чорноіваненка за 2018 рік. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської облради.

Голова Кіровоградської облради прозвітував про свою роботу (ФОТО), фото-1Минулого року на п’яти проведених сесіях депутати прийняли 175 рішень, з яких 27 - за поданням голови обласної ради. Проведено 91 засідання постійних комісій, під час яких прийнято 752 рішення. Протягом 2018 року депутати підтримали 20 звернень до Президента України, Міністерства Внутрішніх Справ України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

У 2018 році згідно з чинним законодавством України проведено 9 конкурсів на посаду керівників комунальних закладів обласної ради.

Протягом минулого року за результатами господарської діяльності комунальних підприємств до обласного бюджету надійшло 915 тисяч гривень  - податок на прибуток, 375 тисяч гривень  - частина чистого прибутку, 1 мільйон 377 тисяч – надходження від оренди.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии