Кропивницький: на Театральній площі фінішуватиме «Зіркове раллі»

«Зіркове раллі» для класичних авто фінішуватиме цього річ в обласному центрі  на Театральній площі.

 Із особливостями історичного раллі та програмою перебування його учасників у Кропивницькому ознайомили  начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Колодяжний та власник відомої у місті галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов під час прес-конференції сьогодні, 18 червня. Про це інформує прес-служба міської ради Кропивницького.

- Після проведення серйозної краєзнавчої роботи, нам вдалося віднайти архівні документи, які свідчили, що 105 років тому Єлисаветград приймав учасників автомобільних перегонів «Бесарабський автопробіг». Ті перегони розпочиналися і фінішували в Одесі. Традиційно, і сучасне раллі історичних автомобілів  завершувалося в Одесі, - відзначив Микола Цуканов. -  Але завдяки нашій активності, підтримці міського голови Кропивницького, історична справедливість відновлена: 12 липня близько 50 екіпажів «Зіркового раллі» фінішуватимуть в нашому місті, на Театральній площі.

Перегони, як спортивні змагання, включатимуть у себе і два місцевих етапи. Перший міський – вулицями Кропивницького і обласний, за маршрутом: Кропивницький – Олександрівка – Знам’янка – Кропивницький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі