ОТГ Кіровоградщини отримали 34,6 тисячі га земель сільськогосподарського призначення

18 червня на засіданні координаційної наради начальник ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області Ігор Зінченко вручив секретарю Новопразької ОТГ Василю Гейку та заступнику Піщанобрідської ОТГ Вадиму Панченку документи про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.
Таким чином у цьому році у комунальну власність передано 8,7 тис. га земель сільськогосподарського призначення Приютівській, Новопразькій та Піщанобрідській ОТГ. 
Нагадаємо, у 2018 році в рамках поглиблення децентралізації, Кабінет Міністрів України відповідно до розпорядження № 60-р розпочав передачу об’єднаним територіальним громадам земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів. Таким чином у власність 650 ОТГ було передано понад 1,5 млн га сільгоспземель. 
На Кіровоградщині об'єднаним територіальним громадам у 2018-2019 році передано у комунальну власність 34,6 тисячі га земель сільськогосподарського призначення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі