Коли міська влада презентує схему модернізації теплопостачання у Кропивницькому

Найближчим часом, через один-два місяці міська влада Кропивницького запропонує громаді варіанти схеми модернізації системи теплозабезпечення обласного центру. Про це повідомив міський голова Кропивницького під час засідання виконавчого комітету міської ради, 25 червня.

- Це питання надзвичайно важливе і перебуває на постійному контролі міської влади, - відзначив очільник міста. – Існуюча схема була ефективною до 2000 року, але через непродумані рішення в наданні дозволів на безконтрольне встановлення автономних систем опалення, стала критично розбалансованою і потребує негайної модернізації.

Коли міська влада презентує схему модернізації теплопостачання у Кропивницькому, фото-1

Декілька варіантів нової схеми буде розроблено з урахуванням організації управління будинками: одна справа, коли в багатоповерхівці утворене об’єднання співвласників, інша – коли будинок буде обслуговувати управляюча компанія. Окремий алгоритм буде прописаний і для об’єктів комунальної власності – закладів освіти, охорони здоров’я культури тощо.

- Саме ОСББ сьогодні мають найвигідніші умови для проведення оптимізації системи опалення у своїх будинках, - наголосив Андрій Райкович. – Мешканці, які об’єдналися для спільного господарювання, можуть повною мірою скористатися державними і фондовими програмами фінансової підтримки та пільгового кредитування.

Ще однією проблемою, за словами міського голови, є вимога 100% облаштування всіх будинків – споживачів тепла приборами обліку теплової енергії. У разі їх відсутності нараховуватимуться штрафні санкції і вони – не маленькі. У Кропивницькому понад 50% житлового фонду не обладнані лічильниками і вони теж не дешеві.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии