Секретар Кропивницької міськради обговорив зі спостерігачами місії ОБСЄ питання готовності виборчих дільниць

У міській раді Кропивницького відбулася робоча зустріч секретаря міської ради зі спостерігачами місії ОБСЄ за позачерговими виборами до Верховної Ради України. Предметом розмови став перебіг виборчого процесу у Кропивницькому та технічний стан готовності виборчих дільниць до роботи комісій та голосування виборців. Інформує прес-служба Кропивницької міськради.

- Сьогодні ми якраз перевіряємо стан виборчих дільниці у Кропивницькому - чи готові вони до проведення виборів. Робимо це спільно із громадськістю. Тісно співпрацюємо у цьому із представниками громадської мережі «ОПОРА», - відзначив у розмові Андрій Табалов. - Спільно вивчали можливість для зручності мало мобільних категорій виборців перенести деякі виборчі дільниці із другого на перший поверх будівель. Із шести перевірених дільниць, на двох знайшли варіанти вирішення цієї проблеми.

У свою чергу, члени моніторингової групи ОБСЄ поінформували секретаря міської ради про свою місію та основні засади, якими вони керуються у своїй діяльності.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии