Кіровоградська ОДА: організація комплексу робіт по збиранню та зберіганню врожаю є сьогодні одним з першочергових завдань (ФОТО)

Через погодні умови жнива 2019 року в окремих районах області розпочалися минулого тижня. В області засіяно 460 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур та 59 тис. га ріпаку.
– Саме на них спрямовано роботу цього року. 2800 комбайнів працюватимуть на ланах Кіровоградщини, тож можемо прогнозувати, що залучати техніку з інших регіонів не доведеться, – відзначив Сергій Коваленко.
Він відмітив, непогані прогнози на врожай – аграрії очікують збору 1,6 млн. тон ранніх зернових і зернобобових культур.
Зупинився Сергій Коваленко й на болючому для області питанні – середньомісячній зарплаті, яка в аграрному секторі області складає 7 840 грн.
- За середнім рівнем зарплати в сільському господарстві область посідає в загальнодержавному рейтингу лише 16-те місце. Тож, над її рівнем маємо працювати, аби перетнути планку у 9 тисяч гривень, - зазначив він.
Кіровоградська ОДА: організація комплексу робіт по збиранню та зберіганню врожаю є сьогодні одним з першочергових завдань (ФОТО), фото-1 Кіровоградська ОДА: організація комплексу робіт по збиранню та зберіганню врожаю є сьогодні одним з першочергових завдань (ФОТО), фото-2 Кіровоградська ОДА: організація комплексу робіт по збиранню та зберіганню врожаю є сьогодні одним з першочергових завдань (ФОТО), фото-3 Кіровоградська ОДА: організація комплексу робіт по збиранню та зберіганню врожаю є сьогодні одним з першочергових завдань (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі