Витинанковий вернісаж до Дня молоді відкрився у Кропивницькому в музеї Осмьоркіна (ФОТО)

У Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна до Дня молоді в рамках музейного молодіжного арт-проекту «Нова генерація» відкрилася оригінальна виставка «Витинанкою про ВСЕ».

Витинанковий вернісаж до Дня молоді відкрився у Кропивницькому в музеї Осмьоркіна (ФОТО), фото-1

Експозицію виставки складають понад шістдесят творчих робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, виконаних в техніці витинанки під керівництвом викладача - кандидата педагогічних наук, доцента Лариси Гарбузенко в рамках навчальної дисципліни «Декоративно-прикладне мистецтво» та дисципліни за вибором студента «Етнодизайн».

- Витинанкою можна сказати про ВСЕ, - зауважила під час відкриття виставки член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка в номінації «декоративно-прикладне мистецтво» Лариса Гарбузенко. - І про Винниченка, і про архітектуру, і про традиції. Вона з ужиткового призначення приходить до графічного. Тут вона сучасна. Якщо початково вчимося тримати ножиці в руках, то є традиція. Ми ще й показали витинанку в інтер’єрі - світильник, панно, годинник, подушка, скатерка, ширма.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии