• Головна
  • Кропивницький тестує проект з дегазації сміття
11:28, 18 липня 2019 р.
Надійне джерело

Кропивницький тестує проект з дегазації сміття

Кропивницький тестує проект з дегазації сміття

 Тестовий запуск потужного проекту компанія «Екостайл» здійснила в середині червня. Система дегазації дозволяє небезпечний газ-метан перетворювати в електроенергію. Установка вирішує проблему забруднення повітря, мінімізує виділення неприємних запахів, попереджає виникнення пожеж. Тож тепер Кропивницький є одним із десяти міст України, де полігон для ТПВ має систему дегазації. Повноцінний запуск установки заплановано на 30 липня, повідомляє прес-служба міськради.

- Такої роботи місто потребувало давно, – зауважив міський голова. - Раніше сміттєвий полігон приносив багато незручностей мешканцям прилеглих територій. Сміття часто горіло, його розносили по околицях бродячі тварини, а найбільше дошкуляв неприємний запах. Тепер сміттєзвалище не горить, пакети й інше легке сміття не розвіюється, його переробляють, і це великий плюс. Система з дегазації, я переконаний, допоможе покращити екологічну ситуацію в місті.

Також на полігоні, відколи його взяла в оренду компанія «Екостайл», відбулася низка змін. Площа накопичення відходів зменшилась з 18 до 7 га, а терміни експлуатації полігону продовжено до 10-15 років. Тіло полігону постійно утрамбовується спеціальною технікою, а окремі частини полігону проходять системну санацію. Облаштовано вагову, оновлено сучасними сміттєвозами автопарк і удосконалено логістику збору твердих побутових відходів – усі автомобілі «Екостайлу» обладнано GPS-навігацією. Крім того, компанією встановлено й апробовано обладнання для переробки ТПВ без шкідливих викидів. Глобальна мета – звести захоронення відходів до нуля. На полігоні успішно апробовано виробництво біогумусу за допомогою каліфорнійських черв’яків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...