Україна й досі не надала Ізраїлю всіх документів, необхідних для пошуку Лозінського

Правоохоронні органи Ізраїлю досі не отримали від України належних юридичних обґрунтувань, необхідних для початку розшуку екс-депутата Віктора Лозінського.

Про це «Німецькій хвилі» повідомили у прес-службі ізраїльської поліції.

Речник поліції Алекс Кагальський зазначив, що розслідування фактично «буксує», а слідчі взагалі обмежені у своїх діях, оскільки попри значний резонанс цієї справи, Генпрокуратура України досі не передала ізраїльській стороні необхідного пакету документів: «Немає достатніх підстав вважати його підозрюваним. Той первинний запит, який надійшов з України, не має достатньої юридичної сили», - наголосив Кагальський.

Водночас, за словами прес-секретаря поліції, якщо Київ надішле хоча б мінімальний пакет документів, правоохоронні органи зможуть остаточно відповісти на питання, чи перетинав підозрюваний ізраїльський кордон, а якщо цей факт буде підтверджено, то встановити місцеперебування Лозінського упродовж «нетривалого часу».

Нагадаємо, колишнього депутата від БЮТ Віктора Лозінського розшукують у зв'язку з розслідуванням убивства. У липні Верховна Рада достроково припинила повноваження депутата Лозінського, після чого СБУ оголосила його в розшук.

За інформацією ЗМІ, Лозінський може переховуватися в Ізраїлі з російським паспортом на ім'я Віталія Фершака.

kirovograd.proua.com
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии