"Літні канікули" продовжено: У селі на Кіровоградщині діти не ходять до школи

"Літні канікули" продовжено: У селі на Кіровоградщині діти не ходять до школи

Про це повідомляє кореспондентка ТСН, передає 0522.

У Тишкiвських школярiв подовжилися лiтнi канiкули. Ремонт у закладi розпочався лише 1 серпня, коли пройшли всi процедури i тендери. З будiвнi зняли дах i огородили її обмежувальною стрiчкою.

"Як тут можна дiтей вчити? Кожна може на дах полiзти, аби подивитися, що там робиться", - каже мати школяра Тетяна Поломошнова.

Аби вбирегти дiтей, у школi пiд час педагогiчної ради вирiшили припинити навчання.

"Батьки не хочуть вiдпускати дiтей в школу, бо є загроза життю дiтей", - каже директорка закладу Наталя Врадiй.

Батьки та освiтяни просять перенести заняття у клуб, але у мiсцевому вiддiлi освiтине погоджуються. Там впевненi, що займатися у примiщеннi школи безпечно.

"Я батькам i директорцi пропонувала, щоб будiвельнi роботи розпочиналися лише пiсля третьої години дня, коли дiтей на територiї школи немає. Я вважаю, що це провокацiя", - вважає начальниця вiддiлу освiти Тишкiвської ОТГ Оксана Полiщук.

Очiльник мiсцевої тергромади закликає батькiв потерпiти i трохи повчити дiтей пiд плiвкою.

"Такий ремонт робиться раз чи два рази за десятки рокiв. Такими зусиллями дались нам цi кошти - майже мiльйон триста, то думаю всi повиннi були увiйти в положення", - розповiдає голова Петро Кулiш.

В обласному управлiння освiти про те, що цiла школа прогулює заняття довiдалися вiд ТСН. Запевняють, що територiальна громада вiдзвiтувалася, що заняття розпочалися за графiком. Саме тому обiцяють розiбратися i якнайшвидше поновити заняття. Ремонтники кажуть, що дах вiдремонтують не ранiше жовтня.

Кіровградщина Тишківка ремонт школи дах школярі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі