10:45, 27 грудня 2012 р.

«Приєднуйся або помри!»

Накарикатуримо політиків! В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського представлено виставку "Приєднуйся або помри!"

На 2 поверсі, в холі обласної універсальної бібліотеки ім. Д. Чижевського була представлена пересувна виставка  "Американська політична карикатура", яку бібліотека отримала в рамках проекту Посольства США в Україні "Вікно в Америку". За словами бібліотекаря, дана виставка політичної карикатури має ще одну художню назву "Приєднуйся або помри!"
Оксана Василівна Ткаченко, зазначали що жанр політичної карикатури, явище рідкісне, і карикатуристів, які працюють у цьому жанрі не так багато, проте вона позитивно формує політику тої чи іншої країни.
Далі було представлено найцікавіші експонати виставки: "Образи дядечка Сема", карикатура "Віслюка" присвячена президенту США Ендрю Джексону, як його тоді називали політичні супротивники, але він у відповідь не образився, а використав цей образ символом своєї демократичної партії, карикатури присвячені сьогоднішньому президентові Баракові Обамі та багато інших цікавих карикатур.
Варто відмітити, що американська політична карикатура несе своєрідну історію, а експонати виставки розміщені таким чином, щоб показати історичний розвиток американської політики.
Дана виставка в головній бібліотеці області, буде діяти аж до 7 січня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...