Новини компаній
10:00, 26 вересня 2019 р.
Вбудовувані мікрохвильові печі: плюси і мінуси техніки
Новини компаній
Зазвичай мікрохвильовку ставлять на холодильник або кухонний стіл. Вона займає чимало вільного місця і може не вписуватися в інтер'єр кухні. Тим, хто не хоче захаращувати простір і прагне зберегти єдність стилю в приміщенні, підійде вбудована техніка. Вона займає мінімум місця, непомітна і дуже проста в догляді. У чому відмінність вбудованої мікрохвильовки, як і куди її краще встановлювати?
Основні особливості
Вбудовану мікрохвильову піч можна розмістити в відсік всередині кухонних меблів і заощадити місце. Встановлюється вона таким чином, що залишається мінімум щілин і зазорів: вам не доведеться постійно її протирати і чистити, так як практично всі поверхні, крім внутрішніх і дверцята, будуть захищені площиною ніші.
Одна з особливостей вбудованої техніки - велика робоча камера. Тому всередині можна розміщувати великі страви і ставити відразу по парі глибоких тарілок для розігріву.
Вбудовані моделі мають міцний корпус, за рахунок чого пропускають менше випромінювання. Додатковим захистом служать стінки меблів, в якi встановлюється техніка.
Недолік інтегрованих мікрохвильових печей - висока вартість. Ціна приблизно на 20% вища за звичайну. В інтернет-магазині побутової техніки Eldorado є моделі за ціною від 4000 грн: https://eldorado.ua/microwaves/c1039050/11967=21972/.
Установка мікрохвильовки: послідовність і рекомендації
Установка мікрохвильовки всередині кухонних меблів здійснюється в 3 тапа:
1. підготовка - всередині ніші за допомогою гвинтів закріплюють верхній кронштейн;
2. попередня установка техніки - встановлюють мікрохвильовку в нішу;
3. фінальна установка і перевірка - закріплюють гвинтами нижній кронштейн під грубкою, кріплять до нього зовнішні декоративні елементи, підключають пристрій до електромережі.
Після установки потрібно перевірити працездатність і безпеку підключення техніки до електромережі. Нічого не повинно іскрити і перегріватися.
Забезпечте вільний доступ до штекера, який підключений до електромережі. У разі неполадок повинна бути можливість швидко висмикнути вилку з розетки. Щоб піч не виступала за фасад меблів, варто розмістити розетку в ніші і зробити припуск до штепсельної вилки.
Не встановлюйте мікрохвильову піч біля мийки, кухонної плити, батареї опалення - волога і високі температури можуть стати причиною поломки. Не варто ставити її над варильною поверхнею, так як це швидко призведе до її перегріву і псування деталей.
Якщо кухня має малу площу і не виходить встановити мікрохвильовку подалі від кухонної плити або батареї опалення, подбайте про те, щоб між ними був зазор - це допоможе уникнути перегріву.
Як вибрати габарити і обсяг
Більшість вбудованих моделей має ширину 50-60 см, але є і більш вузькі, призначені для невеликих шафок. У глибину печі досягають 30-60 см. Таких параметрів досить для того, щоб поставити пристрій у відсік нижче або на рівні пояса, або вбудувати її в навісну шафу. Найбільш компактні моделі мають висоту 30-50 см.
Якщо обладнаєте кухню з нуля, краще першочергово вибрати мікрохвильову піч, а вже під неї замовляти меблі з відсіком відповідного розміру.
Обсяг залежить від параметрів техніки. Підбирати обсяг потрібно виходять з глибини ніші, в яку буде вбудовуватися піч, і кількості людей. Наприклад, на невелику сім'ю з 2-3 чоловік досить моделі об'ємом 17-20 літрів, для сім'ї з 4-5 чоловік знадобиться піч об'ємом від 23 до 30 літрів.
Вбудована мікрохвильова піч - зручна техніка, яка знімає частину навантаження з кухонної плити і не займає вільне місце на кухні. Вона дорожче, але якщо ви її правильно виберете - ці витрати швидко окупляться.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:10
15 січня
17:50
15 січня
ТОП новини
Оголошення
12:00, 20 грудня 2024 р.
09:31, 7 січня
7
10:08, 9 січня
3
12:20, 13 січня
live comments feed...