Кропивницький: «0522.ua - Рекомендує!» перевірили піцерію «32см. Піца на дровах»

Кропивницький: «0522.ua - Рекомендує!» перевірили піцерію «32см. Піца на дровах»

Ми довго обирали, з якого саме закладу розпочати, радились із вами, але оскільки ми не мали на меті займатися перевіркою якості води, контролем ремонту під’їздів та щурами на Ковалівському мосту, то довелося думати самим.

І оскільки одна з моїх улюблених страв (і нехай мене пробачить мамин борщ) – це піца, то вирішив розпочати з якоїсь піцерії.

Але йти в один з тих закладів, які і так існують вже далеко не перший рік, не так цікаво, люди і без того вже визначилися, ходити їм туди чи ні.

Тому для першої рецензії якнайкраще підходив молодий та амбітний заклад «32см. Піца на дровах», який відкрився нещодавно, але розвивається разюче швидкими темпами. Тож, ми вирішили перевірити, чи настільки він хороший, як про нього говорять.

Розташування

Вулиця Пацаєва, 6.

На перший погляд, не дуже вдале (якщо ви, звісно, не житель Пацаєва), але тут все достатньо продумано, адже 77 маршрутка зупиняється буквально за кілька метрів від закладу і водії, вочевидь,вже звикли до даного питання, підкажуть на якій саме зупинці вам потрібно вийти.

 Екстер’єр

Власники вирішили не обмежуватися звичайною пластиковою вивіскою, і зробити заклад максимально помітним зі сторони. Якщо ви будете проходити повз,у вас просто не буде шансів його не помітити.

Інклюзивність  

Той пункт, на який як клієнти, так і власники, в наш час вже просто зобов’язані звертати увагу. І якщо очікувати побачити спеціально обладнаний туалет для людей з інвалідністю в закладах нашого міста – це щось зрідні фантастики, то наявність зручного пандусу і відсутність порогів – це вже обов’язкова умова. І з цим у «32см» все добре. Ще один «плюс» у скарбничку.

Інтер’єр

Над дизайном попрацювали. Вам може подобатися стиль «лофт», а може й ні, але що найближчі роки він буде актуальним, це 100%. Тепле світло, залізо і деревина – нічого зайвого. Снопи пшениці та стелажі з дровами додають особливої атмосфери та самобутності закладу.

Обслуговування

Специфіка сфери харчових послуг, а особливо це стосується невеликих міст, як наше – це плинність кадрів. З цього випливає проблема навчання нового персоналу, це стосується, в тому числі, і закладів преміального сегменту.

Але і тут я можу сміливо ставити «плюс», адже під пильним наглядом власника закладу, який перебуває там майже завжди, все працює як годинник. Замовлення приймаються швидко, персонал спілкується привітно, а середній час очікування замовлення 5-7 хвилин, а при повній посадці – до 10 хв.

Кухня

Здавалось би, піца. Чим тут можна здивувати? Чи я піци ніколи не їв? (а по мені видно, що їв).

Такої не їв. Приготування в печі, на живому вогні додає їй нотки підкопченості, а температура в майже 400 градусів забезпечує хрумку скоринку. Цей смак і аромат відправлять вас прямісінько в Італію.

А відкрита кухня дає можливість спостерігати за процесом від початку і до кінця.

Цінова політика

Якщо ви вважаєте, що піца всюди має коштувати, як в кулінарії супермаркету, то ви навряд станете постійним клієнтом закладу. Та разом з тим, ціни в піцерії «32см. Піца на дровах» достатньо демократичні і розраховані на широкий спектр смакових вподобань та «товщину гаманцю». В меню зараз входить 14 піц, найдешевша коштує 90 гривень, найдорожча – 240 гривень.

То для кого цей заклад?

На мою думку, найкраще він підходить для відпочинку з друзями або родиною, можете без проблем брати з собою дітей, адже для них там передбачений цілий іграшковий автопарк!

З приводу можливості там попрацювати з ноутбуком, якщо вас не будуть відволікати звабливі аромати з кухні, то з цим не буде проблем, адже практично біля кожного столику є розетка і, звісно ж, вільний Wi-Fi.

Що стосується романтики, то на перше побачення вести дівчину в піцерію можливо і не варто, але якщо ви зустрічаєтеся вже не перший місяць і розумієте, що таке справжня любов, то вам однозначно сюди.

Підсумки

Думаю, інтригу витримати навряд вдалося і 0522.uaзвісно ж рекомендує піцерію «32см. Піца на дровах»!

Кропивницький: «0522.ua - Рекомендує!» перевірили піцерію «32см. Піца на дровах», фото-1

Коментар власника закладу після отримання таблички:

Нам приємно, що роботу нашого закладу і нашого колективу оцінили. І що ми стали першими у місті, кому вручили цю відзнаку. Ми працюємо не так давно і за цей невеликий проміжок часу вже завоювали довіру наших гостей і у більшості з них вже є свої улюблені піци. Незважаючи на те, що ми знаходимося в спальному мікрорайоні, до нас їдуть гості з усього міста, – поділився фундатор закладу «Піца 32см» Андрій Лейбенко.

P.S. (Ну, і не могли ми, звісно ж, оминути увагою тих, хто очікував від нас «зазирання під обідок унітазу». В туалеті чисто, світло, пахне приємно, велике дзеркало для селфі присутнє).

Кропивницький рекомендує піцерія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии