• Головна
  • За тур до кінця чемпіонату Кіровоградської області кропивничани очолили турнірну таблицю
07:20, 11 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Підопічні Саміра Гасанова розтрощили основного конкурента в боротьбі за золоті медалі – ФК «Новоукраїнка» з рахунком 9:2 й за тур до кінця чемпіонату Кіровоградської області очолили турнірну таблицю.

Про це повідомляє прес-служба ФК "Зірка", передає  0522.

Матч через затримку гостей з поважних причин розпочався на півгодини пізніше. Але ця пауза з розумінням сприйнята вболівальниками, тренерами та гравцями «Зірки». А ось в самій грі кропивничани просто палали бажанням довести, що поразка від новоукраїнців в гостях була прикрою випадковістю.

І це хлопцям Саміра Гасанова повністю вдалося. Адже питання про переможця протиборства фактично було знято вже до 30-ї хвилини. Вже в дебюті зустрічі, після подачі з кутової позначки Олександра Кочури та не дуже вдалих дій голкіпера гостей, м’яч у сітку переправив Євгеній Мороз. І вже в наступний атаці господарі заробили пенальті, яке впевнено реалізував Єгор Кривошей.

Тільки після цього наші футболісти трохи збавили оберти. Новоукраїнцям навіть вдалося створити небезпечний простріл уздовж воріт Олександра Козинця, але до удару справа не дійшла. А потім цілі досяг дальній удар метрів із 19-ти Павла Замуренка – 3:0. А ще воротар ФК «Новоукраїнка» Дмитро Пастернак декілька разів відверто рятував свою команду. Та й він виявився безсилим, коли Кочура знову вдало подав кутовий, а Кривошей оформив дубль потужним ударом головою під поперечину – 4:0.

Й нарешті підсумок першого тайму підбив Руслан Красовський, який реалізував вихід сам на сам із бідолашним Дмитром Пастернаком, якого захисники постійно залишали на поталу конкурентам.

Незважаючи на заміни, які зробив тренерський штаб гостей ще до перерви й 15-ти хвилинний перепочинок, коли можна було внести корективи, характер протиборства у другому таймі не змінився. Побиття гостей продовжив Олександр Кочура, якого «забули» захисники перед власними воротами. Тож, наш капітан із другої спроби забив шостий гол. Далі блискучий рейд та зрячу передачу Дмитра Хорольського втілив у свій другий влучний удар Руслан Красовський – 7:0.
Та, до честі новоукраїнців, вони не полишили спроб забити хоча б гол престижу. Й це їм вдалося, коли після кутового та ударів м’яч двічі влучав у поперечину й тільки з третьої спроби Віктор Колесник таки забив – 7:1.

Але це ще більше розізлило підопічних Саміра Гасанова й вони відповіли ще двома голами. Спочатку цілі досягнув потужний «постріл» Сергія Кутулупенка, а згодом В’ячеслав Гедерим, який вийшов на заміну, краще за інших розібрався під час метушні у воротарському майданчику -9:1. Та все ж останнє слово залишилося за новоукраїнцями. Віктор Колесник перехопив невдалу поперечну передачу, увірвався до штрафної й невідпорно пробив у дальній кут – 9:2.
Тож, після чергової гольової феєрії «Зірка» зупинила новоукраїнців на шляху до чемпіонства й сама тепер стала найреальнішим претендентом на золото. Тож, усе вирішиться в останньому турі, коли наші футболісти зіграють в гостях проти тишківського «Агротеху».

«Зірка» (Кропивницький) – ФК «Новоукраїнка» (Новоукраїнка) – 9:2 (5:0).
10 жовтня 2019 року (четвер). Початок о 15:30. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 4. + 20 С. Освітлення: природнє. 400 глядачів. Чемпіонат Кіровоградської області, Вища ліга, 9 тур.
Арбітр: Кєвліч Єгор (Кропивницький).
Асистенти арбітра: Кравченко Олексій (Кропивницький), Попельницький Дмитро (Кропивницький).
«Зірка»: 74. Козинець Олександр, 47. Сидоренко Данило, 57. Кривошей Єгор, 75. Замуренко Павло (56. Ромашев Денис, 83), 91. Скоров Максим (68. Маєр Олександр, 72), 36. Мороз Євгеній (53. Монастирний Олег, 78), 86. Павлюк Кирило (49. Гедерим Максим, 56), (65. Сейтхалілов Сулейман, 77), 27. Кочура Олександр, 58. Красовський Руслан (54. Гойдюк Ілля, 66). Запасний: 69. Височин Дмитро. Головний тренер: Гасанов Самір.
ФК «Новоукраїнка»: 13. Пастернак Дмитро, 17. Яценко Андрій, 7. Федотов Андрій (3. Дарабанов Руслан, 54), 12. Ютиш Ігор (11. Кріт Вадим, 63), 16. Корінний Дмитро (2. Обженський Дмитро, 25), 4. Малий Антон, 6. Колесник Віктор, 14. Дейкун Назар (5. Черних Роман, 38), 10. Паньковський Ігор, 8. Козак Владислав, 15. Радченко Денис (18. Воловик Вадим, 63) Запасні: 1. Корінний Олександр, 77. Корінний Богдан. Головний тренер: Івлєв Костянтин.
Голи: 1:0, Мороз Євгеній (10); 2:0, Кривошей Єгор (11, пен); 3:0, Замуренко Павло (28); 4:0, Кривошей Єгор (38); 5:0, Красовський Руслан (42); 6:0, Кочура Олександр (53); 7:0, Красовський Руслан (55); 7:1, Колесник Віктор (70); 8:1, Кутулупенко Сергій (76); 9:1, Гедерим Максим (89), 9:2, Колесник Віктор (90).
Попередження: Скоров Максим (40, неспортивна поведінка), Павлюк Кирило (40, неспортивна поведінка), Хорольський Дмитро (78, неспортивна поведінка), Колесник Віктор (57, неспортивна поведінка).