Податкова пропонує лояльне півріччя для кіровоградських користувачів касових апаратів

Кіровоградські податківці провели навчальний семінар із електронного звітування за допомогою касової техніки.

В заході взяли участь підприємці, які в своїй роботі використовують реєстратори розрахункових операцій, а також представники сервісних організацій, що обслуговують касові апарати.  

Нагадуємо – з 1 січня 2013 року впроваджується електронна контрольна стрічка реєстраторів розрахункових операцій. На цій стрічці в пам’яті касового апарату або модему, який до нього приєднаний, формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. В прес-службі ДПС у Кировоградській області повідомили, що один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації ДПС.

За оцінками фахівців податкової служби, такий формат моніторингу призведе до значного скорочення податкових перевірок – розбіжності між поданою звітністю та первинною документацією виявлятимуться дистанційно та заздалегідь.

На зустрічі із підприємцями було обговорено всі аспекти нових правил, що турбують підприємців. Начальник відділу контролю за проведенням готівкових розрахунків Департаменту податкового контролю ДПС України Павло Сидоров запевнив платників, що їм дадуть півроку на адаптацію до нових вимог законодавства – протягом І півріччя 2013 року, а  органи ДПС не будуть штрафувати користувачів касових апаратів за неподання такої звітності в електронній формі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua