Відтепер декларацію про минулорічні доходи можна подати, не виходячи з дому

Новий сервіс для подання декларації про майновий стан через Інтернет став доступним платникам податків з 1 січня 2013 року. Щоб ним скористатися, потрібно мати, окрім спеціального програмного забезпечення, електронний ключ цифрового підпису.

Як повідомляє прес-служба ДПС у Кировоградській області, створення декларації складається з трьох простих кроків. Перш за все платнику пропонуватиметься обрати відповідну категорію – «фізична особа-підприємець» або «громадянин». Потім – варіант збереження заповненої декларації: у паперовому чи електронному вигляді. І вже після цього перейти безпосередньо до заповнення документу. Після внесення усіх необхідних даних та скріплення їх цифровим підписом декларація за бажанням платника або надсилатиметься до податкової, або зберігатиметься для друку у паперовому вигляді. Особливо зручним цей сервіс є для тих платників податків, в яких відрізняються адреси реєстрації та фактичного проживання.

Електронний ключ цифрового підпису можна безкоштовно отримати в секторі сертифікації ключів при ДПС у Кіровоградській  області за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55, 3 поверх, кімната 313, тел.(0522) 36-69-52, а програмне забезпечення завантажити з веб-порталу податкової.

Також, на офіційному сайті ДПС України функціонує спеціальний банер, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии