Служба безпеки України оголошує відкритий конкурс вступників до вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України

Служба безпеки України оголошує відкритий конкурс вступників до вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України на базі повної загальної середньої освіти: до Національної академії Служби безпеки України (м. Київ) за напрямами підготовки «Правознавство», «Державна безпека» і «Філологія» та до Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» (з дислокацією в м. Харків) за напрямом підготовки «Правознавство» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за програмами підготовки для проходження військової служби за контрактом на посадах офіцерського складу (набір 2013 року).

Детальна інформація про вищі військові навчальні заклади СБ України та правила прийому розміщені на офіційних сайтах Служби безпеки України www.ssu.gov.ua та Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» http://jur-academy.kharkov.ua.

Прийом заяв і звернень щодо вступу на навчання до вищих військових навчальних закладів СБ України здійснюється до 1 березня 2013 року.

Звертатись за адресою: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 9, контактні телефони: 399-423, 399-424.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии