• Головна
  • Чому світлодіодне освітлення для приміщень вигідно?
Новини компаній
10:56, 12 листопада 2019 р.

Чому світлодіодне освітлення для приміщень вигідно?

Новини компаній

Будь-який власник бізнесу, керівник майна, чи господар будинку намагається використовувати своє майно найбільш раціонально. Тобто, не переплачувати за послуги, не застосовувати шкідливе чи дороге обладнання, шукати шляхи розумної економії. Під «розумною економією» мається на увазі таке, що дозволяє вам отримувати більше користі, за менші кошти. Вважаєте це неможливо? Подивіться на світлодіодне обладнання. Це лампочки, прожектора та світильники, які економлять до 90% електрики, при цьому надають набагато більше світла, ніж традиційні лампи розжарювання. Строк служби у цих лампочок – біля 10 років. А це набагато більше, ніж традиційні лампочки. А скоріш за все, світлодіодне освітлення вже і так стоїть у вас дома. Правда?

Тож нагадаємо його переваги. 

1. Економія. Сама головна і надзвичайно важлива перевага. За рахунок використання напівпровідників, а не отруйних парів чи ниток розжарювання, вартість кожної одиниці світла  надзвичайно низька. Так можна освітлювати величезну територію, всі споруди і ззовні і з середини, всі вулиці та парки, і при цьому витрати будуть мінімальні, як для приватних користувачів, так і для міського бюджету. 

2. Тривала робота. Сучасні виробники дають гарантію на 100 тисяч годин роботи. Щоби уявити, скільки це часу, просто розділіть дану цифру на 24 години і дізнаєтесь, скільки ж це днів. Більше 4000 днів, що більше, ніж 10 років, не виключаючи їх ж мережі жодного дня. Саме такі гарантійні строки у хороших сучасних виробників, просто уявіть!

3. Різноманітні форми, дизайни, напрямки. Наприклад, лінійні світильники з дерева використовуються при оформленні кафе, ресторанів та розважальних закладів. Стандартні квадратні панелі йдуть в офісні приміщення та магазини. Гнучкі стрічки використовуються як елементи декору у ювелірних крамницях та під час оформлення вітрини магазину. А ще є безліч інших форм та видів, про які можна написати окрему книгу.

4. Безпека та захист кожної моделі. Оскільки тут не використовуються жодні шкідливі ти небезпечні компоненти, то такі лампи можна класти в дитячі приміщення, в житлові приміщення, в медичні приміщення без застережень. А ще їх можна використовувати в приміщеннях з дуже агресивним середовищем, наприклад, в боксах мийки машин, в цехах з обробки металу, дерева чи пластику. Ви ж розумієте, скільки там буде дрібної пилюки або водяного пару. Витримати такі умови може тільки обладнання, яке захищено від попадань води та бруду. Цей захист існує, має назву індекс IP65 і світлодіодні світильники з цим індексом виробляються!

Що зупиняє повний і масовий перехід на цю технологію? Поки що причина тільки одна – ціна. Так, це обладнання коштує більше, ніж інші аналоги, але вже навіть на сьогоднішній день ця різниця складає всього лише 20-30%. Це не настільки суттєво, щоби зупинити прогрес. Промислові світлодіодні світильникиhttps://vela.com.ua/industrial-svet/promyshlennye-svetilniki/встановлюються на підприємствах, вуличні LED-ліхтарі можна побачити на площах великих і середніх міст та мостах, в центральних парках, на пішохідних набережних. А дрібні точкові лампочки вже нікого не дивують в авто, в громадському транспорті чи ліфтах. Отже, ви на свої очі можете побачити, що навколо вас відбувається революція. Одна технологія захоплює весь простір навколо: від дрібниць, як кишенькові ліхтарі до освітлення величезних фабрик.

Так що питання вже не стоїть: «Чи встановлювати?». Тепер лише питання часу. І чим більше людей це зрозуміє, тим краще стане всій державі. Адже ми отримуємо щось хороше без побічних ефектів.  Це дуже незвично і дуже захоплююче. Більше інформації про моделі, переваги та секрети встановлення ви зможете знайти на сторінках спеціалізованих магазинів. Запрошуємо і вітаємо з перемогою.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...