• Головна
  • БК «Єлисавет-баскет» - БК «НПУ-Динамо»: перемога і поразка
12:15, 14 січня 2013 р.

БК «Єлисавет-баскет» - БК «НПУ-Динамо»: перемога і поразка

Відбулися матчі 11-го туру української баскетбольної жіночої вищої ліги між командами БК «Єлисавет-баскет» та БК «НПУ-Динамо».

В першому матчі кіровоградська команда завдяки фінальному спурту 21:0 виграла з рахунком 81:76. Чималий вклад внесла Аліна Ягупова – 14 очок в останні хвилини зустрічі. А загалом вона набрала 33 очки і стала найрезультативнішим гравцем матчу. Лідер киянок Хуаніта Вард набрала 26 очок.
В другому матчі гості постаралися з самого початку захватити ініціативу та відірватися в рахунку. І їм це вдалося. Хоча спочатку господарки вели з рахунком 8:2 та суперниці видали серію 10:0 і вийшли вперед. Першу чверть матчу киянки виграли з перевагою в 9 очок. Але у другій підопічні Людмили Коваленко знайшли в собі сили встановити рівновагу і відіграти це відставання. Цьому допомогла результативність Аліни Ягупової та добротна гра в обороні. В певних епізодах їм щастило. Ось наприклад наприкінці чверті американка «НПУ-Динамо» Кімберлі Вільямс вийшла на кільце в контратаці і з під нього промахнулася – а їй ніхто не заважав у цій здавалося простій ситуації. То ж на перерву команди пішли на рівного рахунку 41:41.
В третій чверті матчу команди йшли очко в очко. При рахунку 47:47 господарки вирвалися вперед на 5 очок: Ольга Сівакова закинула трьох очковий і Олена Жержерунова реалізувала два штрафні кидки. На жаль, наприкінці чверті господарки розгубили свою восьми очкову перевагу і перед четвертою чвертю рахунок на табло був 63:61 на користь київської команди.
В останній чверті матчу баскетболісткам «Єлисавет-баскет» було не легко. Видно, що не вистачає гравців, Які б могли підсилити (американка Ешлі Грекхем нині в США, а Вікторія Пазюк травмована). Аліна Ягупова і компанія робили все можливо, але поступилися. Суперниці досить надійно відіграли в обороні, застосовували пресинг. В підсумку перемога киянок з рахунком 85:77. Найрезультативнішим гравцем в матчі стала Аліна Ягупова – 35 набраних очок.
Ця перемога дозволила київській команді одноосібно очолити турнірну таблицю вищої ліги, «Єлисавет-баскет» розташувався на другому місці.
В наступному турі, 19-20 січня, в гостях БК «Єлисавет-баскет» зіграє проти команди «Франківськ».

БК «Єлисавет-баскет» - «НПУ-Динамо» 76:70 (24:21, 21:18, 13:25, 18:6)
БК «Єлисавет-баскет»: Ягупова (30 очок + 12 підбирань+ 4 результативні передачі), Гаїв (0+2+1), Назаревич (17+7+0), Сівакова (5+3+4), Жержерунова (12+16+1).
«НПУ-Динамо»: Спітковська (11+4+10), Басалик (3+1+0), Анненкова (0+1+0), Степанюк (0+0+0), Демченко (0+0+0), Козак (0+0+0), Вайт Тайра (16+2+1), Вард Хуаніта (26+8+0), Кімберлі (14+6+0)

БК «Єлисавет-баскет» - «НПУ-Динамо» 77:85 (18:27, 23:14, 20:22, 16:22)
БК «Єлисавет-баскет»: Ягупова (35 очок + 5 підбирань+ 3 результативні передачі), Гаїв (5+1+2), Назаревич (2+12+2), Кириченко (3+1+0), Фрасинюк (7+2+1), Сівакова (6+2+1), Жержерунова (19+12+5).
«НПУ-Динамо»: Спітковська (19+5+3), Анненкова (3+7+0), Степанюк (0+0+0), Демченко (4+2+0), Козак (0+0+0), Вайт Тайра (22+11+2), Вард Хуаніта (25+5+3), Кімберлі (12+7+2)