10:45, 16 січня 2013 р.

«Зірка» програла

У рамках підготовки до другої частини чемпіонату України серед команд першої ліги відбувався товариський матч ПФК «Олександрія» - «Зірка».

Перший тайм матчу пройшов за територіальної переваги господарів, які з перших хвилин виставили основний склад своєї команди. А от в гостей були молоді та потенційні новобранці, які були підсилені Іваном Рудницький, В’ячеславом Горбаненком та Андрієм Порошиним. Хвилин 35 господарі впевнено контролювали м’яч і створили пару небезпечних моментів. І якщо Віталій Гавриш не реалізував свій шанс відзначитися, то потенційний новачок олександрійської команди втілив атаку в забитий м’яч. Під кінець першого тайму гості змогли провести кілька небезпечних атак, але зрівняти не вдалося. А от після перерви основні гравці «Зірки» мали перевагу над суперником і завдяки м’ячу Ярослава Галенка зрівняли рахунок. Але не надовго. Підопічні Андрія Купцова на 86-ій хвилині матчу забили другий у ворота «Зірки» і здобули перемогу з рахунком 2:1.
Палко підтримували свою команду вболівальники «Зірки», які прибули з Кіровограду. Олександрійців не було чутно…
В наступному товариському матчі «Зірка» зіграє з молдовським «Тирасполем», а ПФК «Олександрія» - з «Кременем».

ПФК «Олександрія» - «Зірка» 2:1 (1:0) (Новачок, 10; Байстрюченко, 86 – Галенко, 73)

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Запорожан, Басов, Назаренко, новачок, Бондаренко, Колесниченко, Гавриш, Кіча, новачок, Шевченко.
2-й тайм: Леванідов, Басов, Микицей, новачок, Колесниченко, Гаркуша, новачок, Соломка, Кралік, новачок.
На заміни виходили: Боровський, Піскун, Байстрюченко

«Зірка»: 1 тайм. Травкін, Родіна, Тітов, Добрянський, Горбаненко, Рудницький та 5 потенційних новобранців.

На заміни виходили: Фаттєв, Мартинов, Кривошей, Порошин, Загальський.

2 тайм: Пінчук, Бочкур, Степанов, Нємчанінов, Войтенко, Іванов, Шаврін, Насібулін, Галенко та два потенційні новобранці.