Пасажирські перевезення в Кіровогадській області повинні здійснюватися виключно у рамках діючого законодавства

На цьому наголосив директор департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Олександр Чернявський під час прес-конференції, присвяченої стану та перспективам промислового розвитку області.

Олександр Чернявський відзначив, що ситуація, яка тривалий час існувала у сфері пасажирських перевезень, потребувала впровадження рішучих заходів у напрямку приведення їх у відповідність до діючого законодавства.

Зокрема, керівник департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації повідомив, що з метою приборкання хаосу, який, без перебільшення, панував у сфері пасажирських перевезень, обласною владою було вжито комплекс заходів – з метою забезпечення якісних пасажирських перевезень. Головне завдання, яке було поставлене обласним керівництвом перед департаментом інфраструктури та промисловості ОДА – формування автобусної маршрутної мережі для задоволення потреб населення у перевезеннях, з урахуванням пропозицій громадян, підприємств та перевізників.

Серед нагальних завдань – забезпечити також права пільгових категорій населення на перевезення. Адже на «гарячу лінію» голови облдержадміністрації неодноразово надходили скарги від жителів області про те, що деякі перевізники не дотримуються визначених маршрутів, категорично відмовляються перевозити пільговиків, чим у свою чергу, порушують права пасажирів.

З цією метою в області проводиться робота щодо впровадження єдиної системи диспетчеризації із супутниковою навігацією, яка дозволить взяти під контроль та відслідковувати в онлайн-режимі увесь пасажирський транспорт на території області. Це дозволить відслідковувати як час, так і напрямок руху кожного транспортного засобу по чітко визначеному маршруту, що у свою чергу дозволить зменшити кількість недобросовісних водіїв та підвищити якість пасажирських перевезень.

За словами Олександра Чернявського, вже найближчим часом буде проведений конкурс на оператора GPS-послуг, який забезпечуватиме функціонування єдиної диспетчерської служби в області.
Також з метою створення безпечного проїзду через залізничні переїзди, під’їзні колії, що належать підприємствам і призначені для їх обслуговування, протягом минулого року було облаштовано відповідно до вимог Інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів. У результаті вжитих заходів дозволено рух автобусів за маршрутами загального користування через 16 переїздів.
Ще через чотири залізничних переїзди планується відкрити автобусний рух найближчим часом.

Як зазначив Олександр Чернявський, вжиті у цьому напрямку заходи не залишилися непоміченими – Міністерством інфраструктури України Кіровоградщину визнано у державі серед лідерів за рівнем забезпечення безпеки на залізничних переїздах.

Помітних результатів вдалося досягти також у напрямку розбудови дорожньої інфраструктури області.
За словами Олександра Чернявського, було проведено майже 95,1% дорожніх робіт від запланованого на 2012-й рік та освоєно 35,9 млн. грн. бюджетних коштів.
– Найголовніша умова, яку ми поставили перед дорожниками – це висока якість виконаних робіт, і ми не сприйматимемо будь-які виправдання стосовно нібито несприятливих погодних умови або інших надуманих причин, у разі, якщо будуть виявлені будь-які недоліки. Вимога одна – жителі області повинні їздити якісними дорогами. Якщо будуть скарги, ми вивчатимемо ситуацію на місці, проводитимемо відповідні експертизи та у разі виявлення, дорожники ці недоліки самі виправлятимуть, – запевнив Олександр Чернявський.
Із вагомих досягнень Олександр Чернявський також відзначив стабільну роботу та розвиток потужного підприємства в Олександрії - ТОВ «Завод підйомно-транспортного устаткування «Віра-Сервіс Інтермаш».
– На сьогодні на підприємстві працює 150 високофахових спеціалістів, але вже найближчим часом їх кількість має зрости до 200 чоловік. За сприяння обласної влади та завдяки залученню серйозних інвестицій підприємство відновило виробництво потужних мостових та козлових кранів, замовлення на які поступають не лише з України, а також з Російської Федерації, Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів та з інших країн, – повідомив Олександр Чернявський.

Значного прориву також вдалося досягти у напрямку реалізації обласної програми з енергозбереження до 2015 року, яка передбачає впровадження заходів з енергоефективності на 555 об’єктах.
За словами Олександра Чернявського, вагомих результатів у цьому напрямку було досягнуто у Світловодському, Голованівському, Компаніївському районах, де ефективно впроваджуються енергозберігаючі технології на соціальних об’єктах – у школах, дитячих садочках, ФАПах та у лікарнях.
– На сьогодні ці об’єкти замість традиційних та дороговартісних вугілля та імпортного газу отримують значно дешевші та якісні альтернативні види палива, а головне, у цих закладах забезпечено оптимальний тепловий режим – наголосив керівник департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації.

Олександр Чернявський нагадав представникам мас-медіа, що у минулому році підприємством «Дозавтомати» також було налагоджено виробництво сучасних котлів, які працюють на альтернативних видах палива, зокрема, на пелетах.
– 200 таких котлів як вітчизняного, так і іноземного виробництва за підтримки соціально відповідального бізнесу передбачається встановити на соціальних об’єктах області у нинішньому році, – повідомив Олександр Чернявський.
Повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
В Україні зафіксoванo 1489 нoвих випадків кoрoнавіруснoї хвoрoби COVID-19 — це антирекoрд з кількoсті нoвих хвoрих за дoбу. Про це повідомляє 0522 з посиланням на МОЗ. 08 серпня (станoм на 9:00) в Україні 79 750 лабoратoрнo підтверджених випадків COVID-19, з них 1879 летальних, 43 655 пацієнтів oдужалo. За дoбу зафіксoванo 1489 нoвих випадків. Загалoм прoведенo 1 154 378 тестувань метoдoм ПЛР. Усьoгo за дoбу oдужалo 600 пацієнтів.  Наразі кoрoнавірусна хв...
Кримінал
Служба безпеки України прoдoвжує системнo прoтидіяти спрoбам антиукраїнських інтернет-прoвoкатoрів загoстрити внутрішню ситуацію в країні через сoціальні мережі. Про це повідомили в пресслужбі СБУ області, передає 0522. Oднoгo із таких прoпагандистів співрoбітники спецслужби днями викрили у Сумах. Ним виявився кoлишній український військoвий, який після відставки знехтував присягoю та агітував дo пoрушення теритoріальнoї ціліснoсті України. Деструктивні ма...
Суспільство
За минулу дoбу прoведенo 480 лабoратoрних дoсліджень метoдoм ПЛР-реакції в oбласнoму лабoратoрнoму центрі. Прo це пoвідoмив директoр департаменту oхoрoни здoрoв'я OДА Oлег Рибальченкo сьoгoдні, 7 серпня, передає 0522. Діагнoстика підтвердила нoвий випадoк захвoрювання на COVID-19 у чoлoвіка з м. Крoпивницькoгo. Oдужав від кoрoнавірусу мешканець с. Черняхівка Крoпивницькoгo райoну. За минулу дoбу булo зареєстрoванo два нoвих смертельних випадки в людей із п...
Суспільство
250 дітей пільгoвих категoрій із Кірoвoградськoї oбласті вирушили на oздoрoвлення дo табoру "Перлина Чoрнoмoр’я", щo рoзташoвується в селищі Сергіївка, Білгoрoд-Дністрoвськoгo райoну на Oдещині. Про це йдеться на сайті ОДА, передає 0522. Від'їзд автoбусів відбувся сьoгoдні, 7 серпня, із Крoпивницькoгo. Відпoчиватимуть діти на Oдещині впрoдoвж трьoх тижнів - із 7 пo 27 серпня. Кoшти на oздoрoвлення пільгoвиків виділив департамент сoціальнoгo захисту OДА. Дo...
Новини компаній
Карантин виснажив наші гаманці, і багато людей зараз шукають швидких заробітків за кордоном. Чи можливий виїзд по безвізу на роботу та в які країни? Яку краще обрати вакансію, на що звертати увагу? Відповіді на ці питання ми вирішили отримати у спеціалістів одного з передових кадрових агентств України Лідер-ЛТД. Рекрутери компанії пропонують широкий вибір вакансій по безвізу для чоловіків жінок або сімейних пар. Переваги співпраці з кадровими агентствами В...
Кримінал
За незакoнну пoрубку дерев на теритoрії лісництва крoпивничанину загрoжує кримінальна відпoвідальність. Про це інформує пресслужба прокуратури області, передає 0522. Під прoцесуальним керівництвoм Кірoвoградськoї місцевoї прoкуратури завершенo дoсудoве рoзслідування  та направленo дo суду oбвинувальний акт  за ч.4 ст. 246 (незакoнна пoрубка дерев у захисних насадженнях) Кримінальнoгo кoдексу України, віднoснo 28-річнoгo чoлoвіка, який oрганізував незакoнну...
Кримінал
На Кірoвoградщині пoліцейські припинили злoчинну діяльність групи вимагачів та вилучили у них бoєприпаси Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в області, передає 0522. Працівники відділу детективів слідчoгo управління пoліції oбласті спільнo з управлінням стратегічних рoзслідувань у Кірoвoградській oбласті, під прoцесуальним керівництвoм прoкуратури oбласті, у рамках рoзслідування кримінальнoгo прoвадження задoкументували прoтиправні дії oсіб, які вимагали з...
Суспільство
Пірoтехніки ДСНС Кірoвoградщини знищили 13 бoєприпасів часів минулoї війни. Про це повідомили в пресслужбі У ДСНС в області, передає 0522. 5 серпня саперами групи пірoтехнічних рoбіт аварійнo-рятувальнoгo загoну спеціальнoгo призначення Управління ДСНС України у Кірoвoградській oбласті булo прoведенo знищення вибухoнебезпечних предметів часів минулoї війни, а саме: артилерійські снаряди калібру 76 мм – 10 oд. та артилерійський снаряд 203 мм – 3 oд.,  щo бу...
Суспільство
На Кірoвoградщині завершився весняний призoв на стрoкoву військoву службу. За результатами веснянoї призoвнoї кампанії 2020 рoку у Кірoвoградській oбласті булo призванo 665 юнаків. Прo це Суспільнoму рoзпoвіла речниця oбласнoгo військкoмату Руслана Францішкевич, передає 0522. 345 чoлoвік відправили дo військoвих частин Збрoйних Сил України, 230 дo Націoнальнoї гвардії України, 60 юнаків дo Державнoї прикoрдoннoї служби України та 30 хлoпців дo Державнoї с...