• Головна
  • Пасажирські перевезення в Кіровогадській області повинні здійснюватися виключно у рамках діючого законодавства
18:00, 16 січня 2013 р.

Пасажирські перевезення в Кіровогадській області повинні здійснюватися виключно у рамках діючого законодавства

На цьому наголосив директор департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Олександр Чернявський під час прес-конференції, присвяченої стану та перспективам промислового розвитку області.

Олександр Чернявський відзначив, що ситуація, яка тривалий час існувала у сфері пасажирських перевезень, потребувала впровадження рішучих заходів у напрямку приведення їх у відповідність до діючого законодавства.

Зокрема, керівник департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації повідомив, що з метою приборкання хаосу, який, без перебільшення, панував у сфері пасажирських перевезень, обласною владою було вжито комплекс заходів – з метою забезпечення якісних пасажирських перевезень. Головне завдання, яке було поставлене обласним керівництвом перед департаментом інфраструктури та промисловості ОДА – формування автобусної маршрутної мережі для задоволення потреб населення у перевезеннях, з урахуванням пропозицій громадян, підприємств та перевізників.

Серед нагальних завдань – забезпечити також права пільгових категорій населення на перевезення. Адже на «гарячу лінію» голови облдержадміністрації неодноразово надходили скарги від жителів області про те, що деякі перевізники не дотримуються визначених маршрутів, категорично відмовляються перевозити пільговиків, чим у свою чергу, порушують права пасажирів.

З цією метою в області проводиться робота щодо впровадження єдиної системи диспетчеризації із супутниковою навігацією, яка дозволить взяти під контроль та відслідковувати в онлайн-режимі увесь пасажирський транспорт на території області. Це дозволить відслідковувати як час, так і напрямок руху кожного транспортного засобу по чітко визначеному маршруту, що у свою чергу дозволить зменшити кількість недобросовісних водіїв та підвищити якість пасажирських перевезень.

За словами Олександра Чернявського, вже найближчим часом буде проведений конкурс на оператора GPS-послуг, який забезпечуватиме функціонування єдиної диспетчерської служби в області.
Також з метою створення безпечного проїзду через залізничні переїзди, під’їзні колії, що належать підприємствам і призначені для їх обслуговування, протягом минулого року було облаштовано відповідно до вимог Інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів. У результаті вжитих заходів дозволено рух автобусів за маршрутами загального користування через 16 переїздів.
Ще через чотири залізничних переїзди планується відкрити автобусний рух найближчим часом.

Як зазначив Олександр Чернявський, вжиті у цьому напрямку заходи не залишилися непоміченими – Міністерством інфраструктури України Кіровоградщину визнано у державі серед лідерів за рівнем забезпечення безпеки на залізничних переїздах.

Помітних результатів вдалося досягти також у напрямку розбудови дорожньої інфраструктури області.
За словами Олександра Чернявського, було проведено майже 95,1% дорожніх робіт від запланованого на 2012-й рік та освоєно 35,9 млн. грн. бюджетних коштів.
– Найголовніша умова, яку ми поставили перед дорожниками – це висока якість виконаних робіт, і ми не сприйматимемо будь-які виправдання стосовно нібито несприятливих погодних умови або інших надуманих причин, у разі, якщо будуть виявлені будь-які недоліки. Вимога одна – жителі області повинні їздити якісними дорогами. Якщо будуть скарги, ми вивчатимемо ситуацію на місці, проводитимемо відповідні експертизи та у разі виявлення, дорожники ці недоліки самі виправлятимуть, – запевнив Олександр Чернявський.
Із вагомих досягнень Олександр Чернявський також відзначив стабільну роботу та розвиток потужного підприємства в Олександрії - ТОВ «Завод підйомно-транспортного устаткування «Віра-Сервіс Інтермаш».
– На сьогодні на підприємстві працює 150 високофахових спеціалістів, але вже найближчим часом їх кількість має зрости до 200 чоловік. За сприяння обласної влади та завдяки залученню серйозних інвестицій підприємство відновило виробництво потужних мостових та козлових кранів, замовлення на які поступають не лише з України, а також з Російської Федерації, Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів та з інших країн, – повідомив Олександр Чернявський.

Значного прориву також вдалося досягти у напрямку реалізації обласної програми з енергозбереження до 2015 року, яка передбачає впровадження заходів з енергоефективності на 555 об’єктах.
За словами Олександра Чернявського, вагомих результатів у цьому напрямку було досягнуто у Світловодському, Голованівському, Компаніївському районах, де ефективно впроваджуються енергозберігаючі технології на соціальних об’єктах – у школах, дитячих садочках, ФАПах та у лікарнях.
– На сьогодні ці об’єкти замість традиційних та дороговартісних вугілля та імпортного газу отримують значно дешевші та якісні альтернативні види палива, а головне, у цих закладах забезпечено оптимальний тепловий режим – наголосив керівник департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації.

Олександр Чернявський нагадав представникам мас-медіа, що у минулому році підприємством «Дозавтомати» також було налагоджено виробництво сучасних котлів, які працюють на альтернативних видах палива, зокрема, на пелетах.
– 200 таких котлів як вітчизняного, так і іноземного виробництва за підтримки соціально відповідального бізнесу передбачається встановити на соціальних об’єктах області у нинішньому році, – повідомив Олександр Чернявський.
Повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...