Пасажирські перевезення в Кіровогадській області повинні здійснюватися виключно у рамках діючого законодавства

На цьому наголосив директор департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Олександр Чернявський під час прес-конференції, присвяченої стану та перспективам промислового розвитку області.

Олександр Чернявський відзначив, що ситуація, яка тривалий час існувала у сфері пасажирських перевезень, потребувала впровадження рішучих заходів у напрямку приведення їх у відповідність до діючого законодавства.

Зокрема, керівник департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації повідомив, що з метою приборкання хаосу, який, без перебільшення, панував у сфері пасажирських перевезень, обласною владою було вжито комплекс заходів – з метою забезпечення якісних пасажирських перевезень. Головне завдання, яке було поставлене обласним керівництвом перед департаментом інфраструктури та промисловості ОДА – формування автобусної маршрутної мережі для задоволення потреб населення у перевезеннях, з урахуванням пропозицій громадян, підприємств та перевізників.

Серед нагальних завдань – забезпечити також права пільгових категорій населення на перевезення. Адже на «гарячу лінію» голови облдержадміністрації неодноразово надходили скарги від жителів області про те, що деякі перевізники не дотримуються визначених маршрутів, категорично відмовляються перевозити пільговиків, чим у свою чергу, порушують права пасажирів.

З цією метою в області проводиться робота щодо впровадження єдиної системи диспетчеризації із супутниковою навігацією, яка дозволить взяти під контроль та відслідковувати в онлайн-режимі увесь пасажирський транспорт на території області. Це дозволить відслідковувати як час, так і напрямок руху кожного транспортного засобу по чітко визначеному маршруту, що у свою чергу дозволить зменшити кількість недобросовісних водіїв та підвищити якість пасажирських перевезень.

За словами Олександра Чернявського, вже найближчим часом буде проведений конкурс на оператора GPS-послуг, який забезпечуватиме функціонування єдиної диспетчерської служби в області.
Також з метою створення безпечного проїзду через залізничні переїзди, під’їзні колії, що належать підприємствам і призначені для їх обслуговування, протягом минулого року було облаштовано відповідно до вимог Інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів. У результаті вжитих заходів дозволено рух автобусів за маршрутами загального користування через 16 переїздів.
Ще через чотири залізничних переїзди планується відкрити автобусний рух найближчим часом.

Як зазначив Олександр Чернявський, вжиті у цьому напрямку заходи не залишилися непоміченими – Міністерством інфраструктури України Кіровоградщину визнано у державі серед лідерів за рівнем забезпечення безпеки на залізничних переїздах.

Помітних результатів вдалося досягти також у напрямку розбудови дорожньої інфраструктури області.
За словами Олександра Чернявського, було проведено майже 95,1% дорожніх робіт від запланованого на 2012-й рік та освоєно 35,9 млн. грн. бюджетних коштів.
– Найголовніша умова, яку ми поставили перед дорожниками – це висока якість виконаних робіт, і ми не сприйматимемо будь-які виправдання стосовно нібито несприятливих погодних умови або інших надуманих причин, у разі, якщо будуть виявлені будь-які недоліки. Вимога одна – жителі області повинні їздити якісними дорогами. Якщо будуть скарги, ми вивчатимемо ситуацію на місці, проводитимемо відповідні експертизи та у разі виявлення, дорожники ці недоліки самі виправлятимуть, – запевнив Олександр Чернявський.
Із вагомих досягнень Олександр Чернявський також відзначив стабільну роботу та розвиток потужного підприємства в Олександрії - ТОВ «Завод підйомно-транспортного устаткування «Віра-Сервіс Інтермаш».
– На сьогодні на підприємстві працює 150 високофахових спеціалістів, але вже найближчим часом їх кількість має зрости до 200 чоловік. За сприяння обласної влади та завдяки залученню серйозних інвестицій підприємство відновило виробництво потужних мостових та козлових кранів, замовлення на які поступають не лише з України, а також з Російської Федерації, Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів та з інших країн, – повідомив Олександр Чернявський.

Значного прориву також вдалося досягти у напрямку реалізації обласної програми з енергозбереження до 2015 року, яка передбачає впровадження заходів з енергоефективності на 555 об’єктах.
За словами Олександра Чернявського, вагомих результатів у цьому напрямку було досягнуто у Світловодському, Голованівському, Компаніївському районах, де ефективно впроваджуються енергозберігаючі технології на соціальних об’єктах – у школах, дитячих садочках, ФАПах та у лікарнях.
– На сьогодні ці об’єкти замість традиційних та дороговартісних вугілля та імпортного газу отримують значно дешевші та якісні альтернативні види палива, а головне, у цих закладах забезпечено оптимальний тепловий режим – наголосив керівник департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації.

Олександр Чернявський нагадав представникам мас-медіа, що у минулому році підприємством «Дозавтомати» також було налагоджено виробництво сучасних котлів, які працюють на альтернативних видах палива, зокрема, на пелетах.
– 200 таких котлів як вітчизняного, так і іноземного виробництва за підтримки соціально відповідального бізнесу передбачається встановити на соціальних об’єктах області у нинішньому році, – повідомив Олександр Чернявський.
Повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
1 просмотр в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Партнерский материал
В последнее время город Славянск на мировой арене звучал только в контексте военных действий на Донбассе. Пророссийские наемники захватили город в апреле 2014 года, с тех пор Славянск был у всех на слуху. О нем говорили по телевизору, писали в интернете и газетах, говорили в кабинетах высокопоставленных лиц. После того, как сепаратисты вместе с наемниками покинули город под натиском украинских военных, в городе наступил мир. Сегодня здесь по улицам беззабо...
Новости компаний
Александр Вилкул, Вадим Новинский, Дмитрий Шпенов и Нестор Шифрич покинули зал заседаний Верховной Рады во время выступления президента Петра Порошенко с ежегодным посланием. Оппозиционеры вышли из зала после слов президента, раскалывающих общество вопросами веры и языка. «Мы покинули зал заседаний во время выступления президента в знак протеста. Президент говорил красиво, но он говорил про какую-то другую страну, а не про нищую разворованную Украину, кото...
Новости компаний
Дети взрослеют удивительно быстро. И все раньше и раньше начинают стремиться к самостоятельности. Самостоятельно ходить в секцию, возвращаться со школы или играть на улице без присмотра. Даже самый самоотверженный родитель не в состоянии быть с ребёнком каждую минуту. Но для каждого родителя всегда важно знать, что ребенок в безопасности. Смарт-часы для детей решают эту проблему. Они позволяют не только знать, где ребёнок, но и как и с кем он общается. Это...
Происшествия
Днями близько 19-ї години по вулиці Марка Вовчка в напрямку вулиці Буровугільна рухався автомобіль ВАЗ, водій якого не обрав безпечної швидкості, втратив керування та здійснив наїзд на перешкоду, якою виявилось дерево біля дороги. Свідки події одразу викликали медиків та поліцейських. На місці події бригада швидкої надала водію першу медичну допомогу. Але від госпіталізації він відмовився. У свою чергу інспек тори опитали свідків події, яких виявилось чима...
Новости компаний
Технологии постоянно развиваются, они делают нашу жизнь комфортнее, безопаснее и интереснее. Медицина также не стоит на месте. Современный бесконтактный термометр для измерения температуры – это устройство, которое в скором будущем заменит все ртутные и электронные термометры в каждой семье. Почему ртутные и электронные термометры уходят в прошлое? Ртутные модели уходят в прошлое по нескольким причинам: неудобство измерения, его длительность, а также опасн...
Политические новости
Один из лидеров оппозиции Александр Вилкул назвал представление ГПУ о снятии депутатской неприкосновенности очередной попыткой власти оказать давление и ограничить его политическую активность накануне выборов. На своей странице в Фейсбук оппозиционер написал: «Президентская кампания началась. Началась с зачистки оппозиционного поля. Власть снова пытается протащить фейковое «подання» против меня. В первый раз ГПУ даже не удосужилась предоставить юридическое...
Общество
Дорожні служби Кропивницького мають бути готовими самостійно виконувати ремонти дорожнього полотна і виконувати необхідну його розмітку. Відповідно, комунальники повинні бути забезпечені необхідною спеціальною технікою, а у Кропивницькому має функціонувати комунальний асфальтовий завод. Завдання активніше зайнятися його придбанням і монтажем поставив міський голова Андрій Райкович під час понеділкової апаратної наради. - Це повинен бути сучасний, високотех...
Новости компаний
Каждый день в мире совершаются тысячи карманных краж. Преимущественно, происходят они в метро, в маршрутных такси, на улицах города. Кражи совершаются не только из карманов прохожих. Сумки и рюкзаки являются очень легкодоступными объектами для воров. Как обезопасить свои вещи? Чтобы снизить риск воровства в общественных местах, приобретите современный антикражный рюкзак Bobby. Это очень стильный и элегантный рюкзак, который имеет особое строение. Многие лю...
Новости компаний
Наверняка вы помните, что 27 июля 2017 года, в силу вступил закон об ужесточении наказания за нетрезвое вождение. В соответствии с этим документом штраф за вождение в состоянии алкогольного или наркотического опьянения составляет 600 не облагаемых налогами минимумов доходов граждан, то есть 10 200 грн. за первичное нарушение и 20 400 грн. (1200 «минимумов») в случае повторного подобного правонарушения в течение года. Для водителей, дважды подвергшихся нака...
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua: