У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO)

У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO)

В останній осінній день, у Кропивницькому, на базі Гірничої гімназії відбулася цікава спортивна подія, яка заслуговує на увагу суспільства.   

Про це повідомляє кореспондентка 0522.

Пройшов Перший  міжклубний командний турнір шинкіокушинкай карате (WKO).

Організаторами заходу виступили  БО «Благодійний фонд Олександра Рацула  «Майбутнє за молоддю»», спортивний клуб бойових мистецтв «Будошин» та спортивний клуб «Fighter 22». 

Для нашого Фонду велика честь стати партнером цього турніру. Однією з метою Фонду є підтримка спортивно-юнацьких напрямків. Мені приємно бачити багато дітей різного віку, які тримають курс на розвиток себе як особистості. Адже даний вид спорту розвиває не лише фізичні можливості, а також і повагу до ближнього, самореалізацію, витримку тощо. Я дякую тренерам Дмитру Настусенку та Вячеславу Сабадирю, що створюють підґрунтя для всебічного та стабільного розвитку молоді, як однієї складових розбудови держави. Я бажаю кожному учаснику щоденних перемог, віри у свої сили та йти завжди до кінця, - з вітальним словом до всіх присутніх звернувся засновник БФ «Майбутнє за молоддю», доктор педагогічних наук, професор Олександр Рацул.

Кіокушин – відомий як найсильніший вид карате, що характеризується простотою і ефективністю прийомів, а найвищою його метою є не просто фізичний розвиток, а розвиток кращих якостей людини в цілому.

У змаганні взяли участь хлопці та дівчата віком від 8 до 13 років. Особливості турніру полягає в тому, що спортсмени боролися, не тільки за свої особисті досягнення, а за команду. Кожна перемога окремого бійця приносить бал команді, а по завершенню - результат для всіх. Ще однією особливістю турніру є відсутність вагових категорій, а лише - вікові, тому на татам, по жеребкуванню, може вийти суперник, який і важче, і вище, що в результаті і відбувалося. Але такі умови тільки загартовують бійцівський дух та навчають, не дивлячись на труднощі, перемагати в собі  страх, сумніви та боротися до перемоги.

Так спортсмени завоювали командні місця у категорії 12-13, 10-11 та 8-9 років. 

Нам приємно приймати такого рівня турніри. Ми маємо надію, що наша співпраця з Фондом Олександра Рацула продовжиться надалі. І на базі нашої гімназії пройдуть ще багато різноманітних турнірів, чемпіонатів, які направленні на розвиток спорту та, зокрема, юних учасників. І особисто я, була приємно вражена самими бійцями, як вони підтримували один одного в незалежності від віку та статі. Багато позитивних вражень залишилося після змагань , - зазначила директорка Гірничої гімназії Тетяна Бутакова.

Кожен учасник був нагороджений дипломом та медалями першого або другого місця, а команди – кубками.

У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-1 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-2 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-3 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-4 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-5 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-6 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-7 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-8 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-9 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-10 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-11 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-12 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-13 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-14 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-15 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-16 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-17 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-18 У Кропивницькому відбувся турнір з шинкіокушинкай карате (WKO), фото-19
Кропивницький карате спорт фонд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі