Завдання, які ставить міська влада Кіровограда комунальним підприємствам

Якісні послуги, сучасні технології та заощадження коштів - такі завдання на нинішній рік ставить перед комунальними підприємствами Кіровограда міська влада.

 Як вони їх виконуватимуть, керівники цих підприємств доповіли на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради.

 Так, директор КП «Універсал-2005» Віктор Панішко повідомив про те, що цього року підприємство планує прибирати на півсотні більше вулиць, ніж торік (усього – 175). Це стане можливим завдяки збільшенню асигнувань з міського бюджету на ці цілі. Одним із головних завдань керівник КП вбачає активізацію робіт з грейдерування доріг, для чого підприємство збирається придбати спеціальну техніку. Для більш економного використання фінансових ресурсів транспортні засоби, що використовує підприємство, планується оснастити системами JPS-навігації.
 Ті ж завдання, що і торік, виконуватиме КП «Трест зеленого господарства» – це утримання зелених насаджень, прибирання парків та скверів, вирубка старих дерев, скошування бур’яну й таке інше. Серед організаційних заходів, що вживатимуться для заощадження коштів начальник тресту Ігор Мартиненко назвав переведення автотранспорту КП з бензину на газ, заміна вікон в адміністративному приміщенні й таке інше.

 На мільйон гривень більше, ніж торік, передбачено в міському бюджеті на утримання й ремонт мереж зовнішнього освітлення, а саме 3,5 мільйона гривень. КП «Міськсвітло», за словами його директора Дмитра Тотока, планує цього року продовжити роботу із заміни старих опор, шаф управління, відновлення мереж. Капремонт мереж передбачається виконати на одинадцяти вулицях.
 Вистачає роботи і в КП «Аварійно-диспетчерська служба 1580» – через зношеність внутрішньобудинкових мереж кількість викликів аварійних бригад в обласному центрі постійно збільшується. Міський голова Олександр Саінсус позитивно оцінив роботу цього підприємства – його працівники оперативно й якісно виконують аварійні роботи, керівництво тримає взаємозв’язок з іншими комунальними службами. Водночас міський голова звернув увагу на необхідність пошуку додаткових джерел фінансування, зазначивши, що підприємство здатне заробляти значні кошти, виконуючи замовлення сторонніх суб’єктів господарювання.

 КП «Теплоенергетик», за словами його директора Сергія Кравченка, крім, звичайно, забезпечення теплом помешкань своїх абонентів в опалювальний період, ставить перед собою завдання перейти на круглорічний режим роботи, запровадити енергозаощадні технології, знайти технічне рішення такої проблеми, як збільшення відбору тепла абонентами (через це підприємство менше, ніж могло б, виробляє власної електроенергії). Нинішнього року на підприємстві планується запустити газогенераторну установку, що дозволить зменшити споживання промислового газу за рахунок використання генераторного на 25 відсотків.

 Олександр Саінсус наголосив на тому, що, незважаючи на всі фінансові складнощі, асигнування на житлово-комунальну галузь дещо вдалося збільшити, й за цих умов показники роботи комунальних підприємств не повинні погіршуватися. Також він наголосив на необхідності запровадження нових технологій, енергозаощадних заходів, оптимізації системи управління на підприємствах. Кінцевим же результатом цієї роботи має бути підвищення якості послуг, що надаються жителям Кіровограда, та поліпшення матеріально-технічного й фінансового стану галузі.
За матеріалами вісника Кіровоградської міської ради “Вечірня газета

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі