Кіровоградські студенти не ходитимуть на пари через скасування пільг на проїзд

У випадку розгляду законопроекту "Про вищу освіту", який виключає право студентів на пільговий проїзд у транспорті, студенти оголосять Тиждень відмови від навчання.

Про це заявила член Молодіжної ради при Кабінеті Міністрів Анастасія Сабова, повідомляє прес-служба ради.

"Подібна ініціатива парламентарії виглядає абсурдно. Складається враження, що голови фракцій не бачили що підписували. Якщо право студентів на проїзд зі знижками у транспорті, яке передбачене чинним законом про вищу освіту та іншим законопроектом, який є у Парламенті, не буде збережене і в цьому варіанті документу, то ми оголосимо загальноукраїнський студентський Тиждень відмови від навчання. Через скасування пільг на транспорт іншогородні студенти просто не зможуть їздити на навчання з дому та навпаки через фінансові труднощі", - зазначила студентський лідер.

Вона також додала, що наразі в українських вищих навчальних закладах навчається близько двох мільйонів студентів.

"Впевнена, що на підтримку більшої частини студентів ми можемо розраховувати, адже подібний варіант законопроекту потрібен лише порожнім аудиторіям, а не студентам", - зауважила Сабова.

Нагадаємо: три опозиційні фракції внесли до Верховної Ради законопроект "Про вищу освіту", у якому не передбачено право студентів на пільговий проїзд.

Укрінформ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии