Станом на 1 січня 2013 року податковою міліцією Кіровоградської області обліковано 51 злочин економічної спрямованості

З них 18 відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких.
В ході оперативного супроводу документальних перевірок суб’єктів господарювання  викрито 32 кримінальних правопорушення за фактами ухилення від сплати до бюджету податків та платежів, 17 з яких – в особливо великих розмірах.

За фактами незаконного виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору зареєстровано 3 кримінальних правопорушення. Ще 4 таких виявлено та зареєстровано за фактами доведення до банкрутства. Також викрито 4 факти фіктивного підприємництва.

По одному кримінальному правопорушенню зареєстровано за фактами привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут чи використання.

ДПС у Кіровоградській області нагадує – з 20 листопада 2012 року введено в дію новий Кримінальний процесуальний кодекс України. Відповідно до його вимог в державі діє єдиний для всіх правоохоронних структур реєстр досудових розслідувань (ЄРДР). Він забезпечує єдиний облік кримінальних правопорушень і тих, хто їх скоїв. Також він допомагає здійснювати оперативний контроль за дотриманням законів при проведенні досудового розслідування, а також аналізувати стан і структуру кримінальних правопорушень.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
10:55, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua