У Кіровограді відкрилася персональна виставка юної килимарки Ірини Мелешко

16 січня 2013 року в спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 14 міста Кіровограда відбулося відкриття персональної пересувної виставки Ірини Мелешко – вихованки Народного художнього колективу студії «Килимарство» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.
Виставка-DSCN7328-0

Для 16-річної дівчини це не перша виставка. Вона - лауреат Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена» (м. Київ, 2010 р.) і дипломант Міжнародного конкурсу, присвяченого Всесвітньому Дню Землі (м. Кіровоград),переможниця Всеукраїнського дитячого фестивалю народної іграшки та Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (м. Київ, 2010 р.). Роботи Ірини були презентовані на виставках в Українському центрі народної культури музей ім. І. Гончара (м. Київ) та в Музеї народної архітектури та побуту України (с. Пирогів).

Цього ж разу Ірина вирішила представити свої роботи в стінах рідної школи. Дівчина разом з керівником студії «Килимарство» Пренко Олександрою Іванівною вважають, що виставки, які проходять безпосередньо в школах – це хороший методичний підхід для залучення дітей до традиційного виду мистецтва – килимарства.

В 14-й школі експонати пробудуть тиждень. Потім роботи Ірини поїдуть до Києва, де у лютому будуть представлені глядачам у благодійній організації – Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна», одним з основних напрямів діяльності якого є підтримкаобдарованих дітей і молоді у галузі мистецтва, культури та спорту.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии