Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю.

Вчора, 05 грудня, у Кропивницькому центр молоді з інвалідністю "Сильні духом" відзначили першу річницю з дня відкриття.

Про це повідомляє кореспондентка 0522.

Центр було відкрито у рамках Громадського бюджету, за ініціативи голови громадської організації “Серце матері” Людмили Шукрути - вона ж і очолила Центр.

Заклад розрахований, в першу чергу, на молодих людей з інвалідністю. Тут вони мають можливість брати участь у різноманітних тренінгах, проходити курс реабілітації і просто проводити час. Адже для них, це другий дім.

Привітати з першим роком прийшли друзі Громадської організації "Серце матері", серед яких представники обласної та місцевої влади, патрульної поліції та кінологічної служби, аніматори, працівники бібліотек та музеїв.

В свою чергу, господарі Центру вручили своїм партнерам Подяки, а вихованці подарували концерт та вистави.

Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-8 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-9 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-10 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-11 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-12 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-13 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-14 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-15 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-16 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-17 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-18 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-19 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-20 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-21 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-22 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-23 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-24 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-25 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-26 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-27 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-28 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-29 Інвалідність - це не вирок: "Сильні духом" відзначили першу річницю. (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-30
Кропивницький інвалідність центр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі