Кіровоград: проведено спільне відпрацювання житлового сектору

 Одним із ефективних напрямків навчання населення правилам пожежної безпеки є проведення роз’яснювальної роботи. І особливо вона  актуальна в опалювальний період, коли однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж у побуті є недотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації печей та електронагрівальних приладів.

 Так, щоб цього не сталося, працівниками обласного територіального управління, управління Держтехногенбезпеки та працівниками  соціальних служб здійснено рейд в приватному секторі районів Великої Балки і Кущівки обласного центру.   

Понад два десятки будинків було оглянуто у ході рейдової перевірки. Особлива увага зверталася на помешкання, де проживають одинокі пенсіонери. Як з’ясувалося, майже усі житла опалюються газом, власники будинків добре знають, які наслідки може мати нехтування правилами експлуатації  як побутових газових приладів, так і електричних, адже взимку збільшується навантаження на електромережі, що, у свою чергу, провокує коротке замикання і займання.

 Скрізь гостей зустрічали привітно, уважно слухали поради фахівців, ставили питання. Загалом, відвідуючи такі будинки як працівники соцслужб, так і рятувальники ще раз переконуються, що бесіда, наочна агітація і просто небайдужість є головним фактором у тому, щоб убезпечити людину від біди.

 Варто зазначити, що не лише у Кіровограді проводиться така роз’яснювальна робота - у кожному районі області тривають відпрацювання житлового сектору, де проживають соціально незахищені громадяни.
ТУ МНС У Кіровоградській області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua