Громада на Кіровоградщині визначилась із пріоритетними напрямками розвитку 2020

Громада на Кіровоградщині визначилась із пріоритетними напрямками розвитку  2020

Аджамцямвкрай потрібне відновлення повноцінної роботи дитячої музичної школи, ремонт доріг, оновлення вуличного освітлення і розширення послуг «у первинці».

Про це повідомляє Кіровоградське РВ АМУ, передає 0522.

У жовтні Аджамська сільська рада ініціювала проведення онлайн анкетування аби активізувати участь мешканціву плануванні Стратегії розвитку Громади. На заклик відгукнулось більше третини населення.

Аналізували запит громади по мірі надходження заповнених анкет. Звісно, у сільській раді і до цього працювали над можливостями вирішення окреслених питань. Ремонт приміщення Аджамської дитячої музичної школи- є пріоритетом 2019-2020років. Ми вже замовили і виготовилипроектну документацію на капітальний ремонт покрівлімузичної школи. Загальна вартість проекту 1, 5мільйонагривень. Власних коштів Аджамської сільради на реалізацію даного проекту вистачить, рішення за сесією Аджамської сільської ради при плануванні бюджету 2020 року, яка запланована на 12 грудня 2019року. В середу, 4 грудня 2019 року на розширеному засіданні виконкому за участю керівників установ, організацій та підприємств усіх форм власності Аджамської території було підтримано ремонт музичної школи. Інші джерела фінансування, попри існуючі обіцянки, поки для наслишаються недосяжні. Але ми не зупиняємось, Звертаємося до всіх джерел та подаємо проєкти . Вірю, що спільними зусиллями музичну школу буде відновлено, -говорить Тетяна Зайченко, голова Аджамської сільської ради.

Питання доріг і освітлення також не лишать без уваги. Щорічно рада виділяє на поточний ремонт доріг від 500 тисячдо 1 мільйона гривень. Також ці питання максимально планують «закрити » за рахунокінфраструктурної субвенції.

Я і моя родина мешкаютьв Аджамці, для мене усі питання підняті односельцями також важливі. Втім, на даний час ресурсів Аджамської сільської ради не вистачає. Через невизначеність остаточної позиції сусідніх територій ми втратили чотири роки і більшедванадцяти мільйонів гривень у виглядідержавної підтримки ОТГ. Ми сподіваємось, що наступний рік стане переломнимв реформі децентралізації і все ж таки Аджамська ОТГбуде створена. Поки що ж на 2020 рік плануємо максимально змінити ситуацію. Я оптиміст і вірю, щовсе буде добре, Громада буде створена, головне – бажання спільно працюватизаради розвитку громади, -підсумувала Тетяна Зайченко.

Кіровоградщина ОТГ бюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі