Реклама
05:07, 8 грудня 2019 р.

Технічний аналіз ринку Форекс

Реклама
Похожее изображение

Похожее изображение

Одним із самих поширених способів аналізу ринку Форекс серед трейдерів вважається технічний аналіз. Перейшовши на сайт tlap.com, ви можете ознайомитись з його основними властивостями та навчитись користуватись технічним аналізом.

Технічний аналіз ґрунтується на закономірностях ринку. Є припущення, що ринок Форекс має пам'ять і відштовхуючись від цього можна спрогнозувати поведінку цін у майбутньому. Іншими словами, технічний аналіз можна назвати аналізом історії котирувань. Технічний прогноз будується графіками, які відображають певний період. Аналізуючи рух цін, трейдери прогнозують майбутні зміни та напрямок тренду.

Технічний аналіз можна розподілити на декілька видів, серед яких найчастіше використовується свічковий аналіз. Суть аналізу полягає на пошуку у графіку котирувань однакових фігур(трикутник, клин, голова та плечі, тощо). Якщо перед трейдером відкрилась яка-небудь фігура, появляється можливість не тільки спрогнозувати майбутні зміни цін, але і визначити момент прориву.

Власноруч зробити технічний аналіз складно. Щоб спростити цей процес та заощадити час, існує безліч програм, які самостійно проводять технічний аналіз. Наприклад, програма Autochartist самостійно аналізує ринок на наявність фігур свічкового аналізу. Працюючи у цій програмі, трейдеру навіть непотрібно постійно слідкувати за процесом аналізу. Якщо Autochartist знаходить фігуру, подається звуковий сигнал, який і повідомляє трейдера. Цю програму не потрібно установлювати на власний персональний комп’ютер, а можливо використовувати як веб-застосунок.

Технічний аналіз не можна назвати легким. Напевно, він стоїть на одному рівні з фундаментальним аналізом. Але початківцям ми рекомендуємо користуватись саме технічним аналізом. Річ у тому, що для технічного аналізу існує безліч програм, які в автономному режимі проводять аналіз, а це дуже зручно та не складно для трейдера, який тільки засновує ринок Форекс. Мі можемо вам рекомендувати спробувати технічний аналіз з сервісом Trading Central та Autochartist.

Якщо ви тільки починаєте освоювати Форекс, обов’язково відвідайте сайт «Trade like a PRO». Тут для вас зібрано безліч корисних порад, скориставшись якими ви зможете не тільки освоїти основні правила поведінки на торгах, але і знайдете для себе самий ефективний спосіб для аналізу цін на активи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...