БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка"

БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка"

Сьогодні, 19 грудня, БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка: ВІЛ-позитивним пацієнтам не до свят”, яка синхронно проходила в усіх містах України.

Про це повідомляє кореспондентка 0522.

В день Святого Миколая біля будівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації активісти встановили ялинку, прикрашену пустими пляшками від ліків - символ, що десяткам тисяч ВІЛ-позитивних українців не до свят.

БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка", фото-1 БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка", фото-2 БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка", фото-3 БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка", фото-4 БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка", фото-5 БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка", фото-6 БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка", фото-7 БО «100 відсотків життя. Кропивницький» долучилася до Всеукраїнської акції “Чорна ялинка", фото-8

Міністерство охорони здоров’я не в змозі керувати процесом закупівлі ліків і поставляти їх вчасно. За оцінками найбільшої пацієнтської організації БО “100% життя” під загрозою опинилось близько 92 тисяч пацієнтів з ВІЛ. У Кіровоградській області АРТ-терапію отримують 2 659 ВІЛ-позитивних пацієнти.

Також просили директора департаменту облдержадмінстації Олега Рибальченка, який був присутній під час акції, передати звернення активістів губернатору Андрію Балоню, щоб не допустити дефіциту препаратів в області і особисто закликати Президента розібратись: чому життєвонеобхідне лікування для людей, які живуть з ВІЛ не закуповують вчасно.

Кропивницький ВІЛ ліки здоров'я
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі