Розпочато конкурс “Краща монета року України”

Національний банк України з метою визначення рейтингової шкали пам’ятних монет, які офіційно введені в обіг Національним банком України з 01 січня до 31 грудня 2012 року, оголошує про початок конкурсу “Краща монета року України”.

Як зазначила заступник начальника Управління нумізматичної продукції та маркетингу Національного банку України Вікторія Сузанська, монета – це багатюще джерело інформації та символ державності.

“Пам’ятні монети відображають образи славетних співвітчизників, які залишили значний творчий і науковий доробок, пам’ять про розбудову української держави, розповідають про історичну спадщину України та традиції й культуру нашого народу”, – наголосила Вікторія Сузанська.

Проведення конкурсу здійснюється у два етапи.

Вікторія Сюзанська повідомила, що конкурс проводиться в таких номінаціях: краща монета року, унікальне ідейне рішення, найкраще художнє рішення.

Так з 21 січня 2013 року до 22 березня 2013 року шляхом голосування визначатимуться три монети, які набрали найбільшу кількість голосів у кожній номінації.

У голосуванні можуть брати участь усі бажаючі, які в установлені строки надішлють заповнену анкету для визначення кращої монети року на таку електронну адресу, он-лайн на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України або вкинуть її в спеціально облаштовану скриньку в територіальних управліннях Національного банку України.

На другому етапі члени комісії шляхом таємного голосування визначають переможця конкурсу в кожній номінації (серед авторів трьох обраних монет).

Інформація про результати другого етапу конкурсу розміщуватиметься на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України в розділі “Банкноти та монети” (Конкурс "Краща монета року").

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии