У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні

У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні

Вчора, 21 грудня, розпочався збір підписів за заборону шкуродерень в Україні.

Про це повідомляє кореспондентка 0522.

По всій Україні небайдужі залишгають підписи під зверненнями до своїх представників у Парламенті з проханням підтримати законопроєкт ХутроOFF №2360. Він на розгляді Верховної Ради саме зараз.

У Кропивницькому лише вчора підписалося більше півсотні мешканців. Збір підписів ще триває. Якщо бажаєте долучитися до звернення у Кропивницькому, то телефонуйте до регіонального представника Надії Паливоди, +38 099 037 3801.

У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-1 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-2 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-3 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-4 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-5 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-6 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-7 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-8 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-9 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-10 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-11 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-12 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-13 У Кропивницькому триває збір підписів за заборону шкуродерень в Україні, фото-14

ЗП-2360 передбачає заборону шкуродерень в Україні синхронно з європейськими країнами, у разі його ухвалення зупиниться щорічне вбивство близько мільйона хутрових тварин в нашій державі.

15 країн Європи вже заборонили шкуродерні. Поставши підпис під зверненням до народних депутатів-представників свого регіону в Парламенті та доручити їм проголосувати ЗА гуманність, ЗА заборону хутроферм, ЗА законопроєкт 2360.

Кропивницький хутро заборона
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі