• Головна
  • Проєкт Стратегії розвитку Кіровоградщини на 2021-2027 обговорили у Кропивницькому
17:10, 27 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Проєкт Стратегії розвитку Кіровоградщини на 2021-2027 обговорили у Кропивницькому

Проєкт Стратегії розвитку Кіровоградщини на 2021-2027 обговорили у Кропивницькому

Проєкт Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки сьогодні схвалили члени профільного комітету.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА, передає 0522.

Стратегія розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки – це фундаментальний документ. Його схвалення є надзвичайно важливим, оскільки стосується майбутнього Кіровоградщини, - наголосив очільник Кіровоградщини Андрій Балонь.

Спеціальна робоча група у складі представників науки, бізнесу, громадськості, місцевої влади та органів місцевого самоврядування різних рівнів майже рік працювала над формуванням проєкту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки. Документ містить чотири основні стратегічні цілі.

Перша – конкурентоспроможна інноваційно-спрямована економіка, яка розвивається на основі смарт-спеціалізації. Друга ціль передбачає розвиток людського потенціалу та підвищення якості життя населення. Третя – сталий розвиток усіх територій. Четверта – збереження екосистеми та поліпшення екологічної інфраструктури.

Механізмом реалізації Стратегії буде План заходів, який буде впроваджуватись у 2 етапи протягом 2021-2023 років та 2024-2027 років.

Цей документ є не лише нашою власною візією, а елементом загальної рамки, яку нам ставить Кабінет Міністрів України з урахування Програми дій Уряду та Цілей сталого розвитку до 2030 року, схвалених Організацією Об'єднаних Націй. Оскільки ми є потужною аграрно-промисловою областю, займаємо у Стратегії розвитку держави ключові позиції, - наголосив голова облдержадміністрації під час обговорення.

Андрій Балонь також зазначив, що пропозиції, які будуть надходити надалі, обговорюватимуться і будуть включені до Плану заходів з реалізації Стратегії, оскільки це комплексний документ, який може доповнюватись і змінюватись у з урахуванням впровадження нових реформ і пріоритетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #ОДА #влада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...