Незабаром, селище Нове буде отаплюватися сучасними міні-котельнями

Після аварії на котельні КП "Теплоенергетик", що забезпечує теплом частину житлових будинків та соціальних об`єктів селища Нового, теплопостачання вдалося відновити за добу.

Про це повідомив на прес-конференції заступник міського голови Микола Вещєв. - Аварія сталася 17 січня, - зазначив Микола Вещєв. - Зруйнувалася верхня частина димової труби котельні (її загальна висота становить 85 метрів). Через падіння будівельних елементів труби пошкоджено боров газовідвідного каналу. Відразу ж у кабінеті міського голови було проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-економічної безпеки, було визначено першочергові заходи щодо ліквідації аварії. Оскільки спочатку треба було обстежити трубу на висоті, ми зайнялися пошуками верхолазів. Ці роботи взялися виконувати фахівці фірми "Дискрет". Паралельно домовилися з металобазою "Альянс", що вона виготовить необхідні металоконструкції. У результаті спільних дій уже через добу аварія була ліквідована. Весь цей час навчальні та дошкільні заклади працювали у звичайному режимі, добре, що температура повітря була відносно тепла, там, де потрібно, селищна рада встановила обігрівачі, тож без тепла були лише житлові будинки. Аварійні роботи на котельні ще тривають, хоч вона вже й запрацювала. На запитання журналістів, яка ж її буде подальша доля, Микола Вещєв відповів, що зараз розглядається питання виведення з експлуатації цієї старої котельні. - Аварія сталася саме через те, що потужності котельні, яка раніше опалювала чавуно-ливарний завод та дві третини житлового фонду селища Нового, використовується не на повну потужність, - зазначив він. - Вона розрахована на 80 гКал, а працює на чотири. Внаслідок цього у трубі утворювався перепад температур, вологе повітря її протягом пяти років руйнувало. Нагадаю, що в 2010 році влада почала реалізовувати проект з будівництва на селищі міні-котелень. Було завершено його першу чергу - збудували котельню, яка обслуговує зараз психіатричну лікарню та частину житлових будинків. У 2011-2012 роках кошти на реалізацію цього проекту не передбачувалися, й роботи були призупинені. Вчора ми зустрічалися з керівництвом облдержадміністрацією, й було домовлено, що обласна влада допоможе нам довести до кінця розпочате - на селищі планується збудувати ще одну міні-котельню, що дозволить стару котельню чавуно-ливарного заводу не використовувати. Попередня вартість робіт - 10 - 10,5 мільйона гривень. Враховуючи те, що раніше було збудоване приміщення під міні-котельню, закуплене деяке обладнання, за умови, якщо кошти виділять, обєкт можна буде ввести в експлуатацію уже нинішнього року, до початку опалювального сезону.

За матеріалами вісника Кіровоградської міської ради “Вечірня газета”

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua