«Засвітись, стань помітним на дорозі!»

P1030889[1]

 Днями в Олександрійському колегіумі № 20 Державтоінспекція Кіровоградської області спільно з громадським формуванням з охорони громадського порядку «Ягуар-2006» та групою компанії ТОВ «Агродар» провели акцію «Засвітись, стань помітним на дорозі!»

Мета проведеного заходу – забезпечити безпеку маленьких пішоходів на дорозі у темний час доби. Для цього дітям було вручено флатери у вигляді підвісок, які кріпляться на одязі, ранцях, дитячих візочках, роликах, велосипедах. Під час акції працівники Державтоінспекції Кіровоградщини не лише вручили світловідбивачі, а й розповіли дітям, батькам та вчителям про їх види, принципи дії, ефективність та як правильно носити флайтери. Також вихованцям закладу та батьківському комітету було продемонстровано відеоролик, за допомогою якого присутні дізналися як світловідбивачі зменшують ризик наїзду транспорту на пішохода на 85%.

Вчителі колегіуму щиро подякували організаторам профілактичної акції та запевнили, що подібні заходи не просто корисні для виховання дітей але й життєво необхідні. «Безумовно ми дуже вдячні Державтоінспекції області і громадським організаціям, які можуть відгукнутися і допомогти дітям зберегти їх життя. Коли можна запобігти – це потрібно зробити» - зазначила директор з навчально-виховної роботи Олександрійського колегіуму № 20.

Представники Державтоінспекції області наголосили, що подібні позитивні заходи не лише зменшать ризик потрапити в автопригоду, але і привернуть увагу людей до власної безпеки та безпеки своїх рідних.
Повідомляє прес-служба УДАІ України у Кіровоградській області

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии