
12:25, 16 січня 2020 р.
Надійне джерело
Податківець з Кропивницького "зливав" закриту інформацію за винагороду

Прокуратурою Кіровоградської області оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 361-2 КК України (Несанкціоновані збут інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах)заступнику начальника одного з відділів Кропивницької ДПІ ГУ ДФС в області.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області, передає 0522
За даними слідства податківець не санкціоновано збув інформацію з обмеженим доступом, яка зберігалася в автоматизованих системах і була створена та захищена відповідно до чинного законодавства. Мова йде про фінансово-господарську діяльність низки суб’єктів господарювання міста та області, яку посадовець податкової збув за грошову винагороду.
Кримінальне провадження розслідує територіальне управління ДБР у м. Миколаєві. Прокуратура Кіровоградської області здійснює процесуальне керівництво. Оперативний супровід викриття Служба безпеки в області.
Досудове розслідування триває.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді штрафу або позбавлення волі до двох років.
Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
13:27
Вчора
19:00
15 липня
11:00
10 липня
16:45
9 липня
12:55
7 липня
Оголошення
08:59, Вчора
10:42, 10 липня
08:59, Вчора
08:59, Вчора
08:59, Вчора
live comments feed...